Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniX2223

łeeeeeeeeeeeee

Polecane posty

Gość PaniX2223

wczoraj gadam ze swoim facetem i on sie zapytal -czy to koniec? czekal az to ja napisze ze z nim zrywam...ale chcialam zeby to on napisal-bo ja mam fason i przez gg nie zrywam lub sms,wydaje mi sie ze takie sprawy to sie zalatwia patrzac swojemu lubemu prosto w oczy ale dzis sobie uswiadomilam ze musze to zrobic-bo wyraznie on tego chce,jesli tak napisal:(-pomozcie co napisac,zeby gosc myslal przez caly dzien???a jednoczesnie to do niego trafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on by chyba na dwa fronty chcial jechac.. taki przyklad beznadziejnego jebaki - do Ciebie cos czuje, chce z Toba byc bo mu dobrze, i czasem sex ma, ale to mu nie wystarcza wiec chce inna. heh.. a idz z nim w cholere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniX2223
eee...fajnie,bynajmnie szczera wypoweidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniX2223
ale co...napisac mu"a idz sobiew cholere!"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajnie wydaje mi sie że to koles ktoremu sex przyslonil racjonalne myslenie - bylo mu z Toba dobrze, ale tylko w niektorych aspektach zycia. teraz znalazł sobie fajna babke do sexu i wydaje sie mu ze to jest to czego szukal - majac dobry sex moze sobie zrezygnowac ze zwiazku z Toba i to ze chcesz z nim zerwac moze przyjac pozornie spokojnie. Ale przeciez kiedyśsie opamieta i bedzie chcial wrocic - duzo takich przypadkow jest... Prawdą jest że niektórzy faceci myślą penisem (albo to penis myśli facetem)... Na szczescie ja taki nie jestem pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz, albo lepiej zadzwon i powiedz mu to, co myslisz - to co widac golym okiem.. Jak postępuje i że zachowuje sie nie fair, raniąc Cie przy tym.. Przeciez jesli mowi że kocha, to nie powinien tak robić. Zadaj mu pytanie - jesli kochasz to czemu mi to robisz? Czy uwazasz ze on sie msci na Tobie? czy ma jakis żal? No bo z tego co piszesz.. to koles nie wie czego chce (oprocz seksu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×