Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nefretete24

czy ktoś ma tak jak ja?

Polecane posty

chciałabym juz wyjść za mąż , założyc rodzinę.. niestety moj hłopak zawalił sobie studia to oznacza ze nasze plany bedziemy mogli zrealizowac dopiero za 4 lata . Nie wiem czy wytzrymam czy dam rade czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattttttttttttt
nikt wam nie broni sie pobrac. bedzie napewno trudno-ale-dla chcącego nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
tyle ze to moja dziewczyna nie chce dzieci i ślubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _F_
Zawali studia i co? nie mozna teraz wziac slubu? Ludziom bez wyksztalcenia wyzszego nie udzielamy slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze on studiuje dziennie i nawet nie rozwaza mysli przejscia na zaoczne i zaczecia szukania pracy:( mowi ze kocha a mysli tylko o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i jestem okrutna ale mam 24 lata mam czekacjescze 4 ? a kiedy dziecko? moze tez nie bedzie odrazu chciał? moze ja juz wtedy nei bede mogła albo stwierdze wygodnicko ze jest mi tak dobrze i go nie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _F_
Moim zdaniem nic nie dzieje sie bez przyczyny. Tak widocznie mialo byc. Moze lepiej poczekac jeszcze te 4 lata i miec pewnosc co do zwiazku. Poza tym, na 3, 4 roku moze znalezc jakas prace nawet na 1/2 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co bedzie. zaczyna sie nowy rok akademicki dla niego . zobaczymy jak głeboko weźmie sobie moje słowa do serca... boje sie tylko ze pewnego dnia zaczne sie rozgladac za kims z kim bede mogla wczesniej planowac swoja przyszlosc niz z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×