Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cynamonka26

Moze zostaniemy lesbijkami?

Polecane posty

Gość Cynamonka26

Mam dosc facetow, ciagle cos z nimi nie tak. Moze by tak zostac lesbijka:) Co Wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Albo jeszcze lepiej posłanką Samoobrony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steel rain
Aż tak jesteś zdesperowana?:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Ej kto mi moj podpis tu podrabia;) Nie jestem zdesperowana tylko czas na zmiany;) Ale tak na serio to propozycja ta jest puszczona pol zartem pol serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna_____
Jestem za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
a całowała sie Was któras kiedykolwiek z dziewczyną? Ale tak namiętnie a nie cmokasek na dzien dobry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Nudzi mi sie w ta niedziele, to wymyslam szalone posty:) Puffczyk ja jestem kobieca, nosze sukienki, szpilki i mam wlosy prawie do pasa, wiec sie ode mnie odczep;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Nie ujawnie nicka - ja nie, ale myslalam o tym kilka razy i wydaje mi sie, ze kazda z nas o tym myslala choc raz w zyciu:) Ale gdzie tu znalezc chetna;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna_____
Odmawiam odpowiedzi bez obecnosci mojego adwokata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
puffczyk jesli uwazasz ze lesbijki sa mało kobiece to chyba pomyliłes je z klubem dla gejów buahaha. Tak sie składa ze większosc facetów szaleje za takimi laskami a potem wychodzi ze ona jest lesss wiec dokształc sie a potem komentuj;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
do Cynamonka a mnie sie to zdarzyło na imprezie na próbe z przyjaciółką chciałysmy spróbowac:) róznicy nie ma po za tym że dziewczyny bardziej gryzą po wargach:D ale zdecydowanie jednak wole męskie usta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Nie ujawnie nicka - niezle, moze sama kiedys sprobuje...;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
laski czy Was tez tak strasznie boli głowa dzis????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Mnie nie, ale chce mi sie spac i mam lekka dolinke..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Sa tez biseksualne dziewczyny, ktore sa bardzo czesto atrakcyjne, lesbijki faltycznie sa czesto meskie z wygladu i zachowania:) Ale kazdy ma taki styl jaki lubi. To wlasnie jest w Polsce wiejskie i malomiasteczkowe, ze tu wszyscy patrza na wszystkich i komentuja. Wielu ludzi kocha na przyklad Nowy York za to, ze tam mozna nagolasa wyjsc na ulice i jest sie anonimowym i mozna byc soba:) Ciekawe czy kiedys w naszym kraju tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
Cynamonka czytałam ze masz dołka własnie kobietko nie martw sie mnie tez sie nie układało zawsze jakbym chciała i tez czesto zatrzymuje sie w miejscu patrze na to z dystansem i zastanawiam sie po co? ale widocznie ma to jakis sens który kiedy zrozumiem. Wiele rzeczy wydawało mi sie w zyciu bez sensu ale z perspektywy czasu widze ze wszystkie te rzeczy miały sens bo wyszłam na prosta. Straciłam kupe nerwów nabrałam bardzo dużo doświadczenia w wielu sprawach i zdystansowałam do facetów znaczy miałam swoje przejscia. Ale mam jedną rade na udany związek. najpierw sie zaprzyjaxniaj a potem zakochuj inaczej nic trwałego nie zbudujesz. U mnie to zadziałało w 100% jak zmieniłam stosunek do wszystkiego:) mało co i kto jest w stanie mnie przekonac do wielu spraw i wiele osób sobie nie zdaje sprawy ile ja juz w zyciu przeszłam wiec nie radze Ci źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Nie ujawnie nicka - dzieki! Na pewno wezme to pod uwage! Masz moze maila? Moze popiszemy troche in private? Jesli chcesz oczywiscie...Bo ja nic nie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
jasne ale moze zróbmy tak daj mi maila a ja Ci spróbuje wysłac gg bo mailowanie to tez jest takie wiesz a ostatnio mi maile na skrzynke nie chcą dochodzic;\ mam konto na wp a tam ciagkle jakies przeróbki robią ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Moj nr gg to 8875210 :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
nie ujawnie nika - podchodze do tego tak jak Ty tzn.tez jestem ze tak powiem po przejscaich z facetami wiem jakimi potrafia byc chujami i czesto mialam z tego powodu doły.Ale pewnego dnia doznalam jakiegoś olśnienia i pomyślalam ze to wszystko mi mimo wszystko tak pomoglo i ze ja...czuje sie naprawde szczesliwa!nie dam soba manipulowac a i zanim sie w cokolowek wpakuje przemysle to ze 100 razy.Jak sie cos znowu spieprzy trudno-juz sie tym nie przejmuje,juz nie teraz...szkoda na to czaseu i energii.I tak polecam zrobic wszystkim dziewczynom .Pomaga czuc sie dobrze z sama soba.To jest wspanaiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×