Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Czy dziewczyny w okularach tez moga sie podobać ?

Polecane posty

01.10] 14:33 iraniszkowa Czy dziewczyny / kobiety a okularach są atrakcyjne ? Czy takie osoby noszące okulary moga sie podobać? Zauwazyłam , ze facetą jednak nie badobaja sie dziewczyny w okularach tak bardzo jak bez nich. prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam kobiety
we wlasciwie dobranych okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja opowiem swoją historie
ja nienawidze okularów.. ble.. ale nie mówie o innych. ale o sobie, bo niestety musze nosić.. co przyprawia mnie mdłości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplabettttti
No pewnie ze moga a niby czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnikk
podobać się mogą.....ale większość woli bez okularów , dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. niestety nie co się oszukiwać, gdyby tak było jak niektórzy mówią to by nie było takiego handlu soczewkami na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male_24
a czy faceci w okularach Wam dziewczyny się podobają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspress
male_24 --> tylko tacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
pewnie,ze moga sie podobac,ale koniecznie musza dobrac odpowiednio pasujace do nich okularki.znam taka jedna młodą kobiete,która nois okulary i zawsze wzbudzała we mnie litosc swoim wygladem. pare dni temu oniemiałam z wrazenia jak ja zonbaczyłam,a to wszystko przez zmiane okularów.nie mogłam sie powstrzymac,aby powiedziec jej jak ładnie wygląda.jak sie okazało nie btyłam pierwsz a osoba ,od której usłyszała ten komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male_24
ekspress - mam nadzieję, że nie żartujesz. Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą na szkła kontaktowe, ale to kolejne wydatki itd... A okularki chyba mi pasują, tylko mnie czasem wkurzają bo jest mimo wszystko zawężone pole widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspress
pisałam poważnie :) pokaż fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka1234567890-
ja znam 2 fajnych facetow, ktorzy uwielbiaj dziewczyny w okularach, moge nawet powiedziec ze to ich fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male_24
ekspress - niestety nie mam fotki w okularach (bez mam, ale jest tragicznie mała bo to tel. kom. robione). Generalnie to uważam się, za niezbyt przystojnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspress
żartowałam z tą fotką :D chociaż jakby co, to chętnie obejrzę ;) oj niedobrze, czy to znaczy, że masz kompleks i zdejmujesz okulary do zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×