Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak chce się wygadać...

wczorajszego wieczoru....

Polecane posty

Gość tak chce się wygadać...

zagadła do mnie na gg...na poczatku odpowiadałam mu zdawkowo...bo podchodze z dystansem do takich rozmów...później rozmowa sie rozkręciła...po 2 ,5 godz.ja musiała sie rozłaczyć...i sie rozstalismy...dał mi jeszce namiary na swój blog...przeczytałam ...i teraz nie moge przestc o nim mysleć...to chyba strasznie fajny facet...a najgorsze jest ze zapewne sie juz do mnie nie odezwie...bo po 1 nie ma za bardzo dostepu do netu...po 2moze nie bedzie chciał sie odezwac...kurde a ja tak strasznie bym chciała jeszcze z nim pogadac...pewnie jakby chciał zebym mu nt.tel podała...to bym to zrobiła...mimo ze nigdy tak nie postepuje...chyba zaczynam głupiec na starosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam nie ma dostępu do netu.. skoro blog pisze, to napewno na net co jakiś czas zagląda.. nie martw się :P zagada jeszcze do Ciebie, a jak nie to sama napisz na gg, a jak siępojawi to na pewno Ci odpisze :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chce się wygadać...
no miejmy nadzieje ze to nie bedzie kolejna krótka znajomosc netowa...bo mam wrazenie ze to naprawde wartosciowa osoba...mamy podobne poglady i zainteresowania...mysle ze to mogłabybyć ciekawa znajomość...oby on tez tak myslał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz komenty na blogu z konatktem do siebie np adresem mailowym albo moze ma gdzieś podany kontakt mailowy na tym blogu to napisz maila jak będzie miał czas i będzi emógł to ci odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemy
no miejmy nadzieje ze to nie bedzie kolejna krótka znajomosc netowa...bo mam wrazenie ze to naprawde wartosciowa osoba...mamy podobne poglady i zainteresowania...mysle ze to mogłabybyć ciekawa znajomość -- i masz racje, bo macie, jak my, podobne poglady i zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chce się wygadać...
własnie tez pomyślałam o komentzrzu do bloga...tak zeby mu o sobie przypomnieć:)...ale to za pare dni...dam mu szanse...moze bez przypominania sie obejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkowa kochanka
a czego dotyczył ten jego Blog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chce się wygadać...
to takie jego luźne przemyślenia na różne tematy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego zagadał
własnie do Ciebie ? to pewnie ktos z Twojego otoczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chce się wygadać...
nie, to napewno nikt z mojego otoczenia:)...zagadał bo akurat byłam właczona na gg...często m sie zdarza sie ze ktos tak zagaduje...ale zazwyczaj sa to jakies...mówią delikatnie...dziwne typy:)...a ten chyba jest normalny:)...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaod
daj linka do bloga, moze to ON ,,, do mnie tez pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chce się wygadać...
to podaj linka ...to ja ci powiem czy to ten sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×