Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puzzle7

Mam ochotę...

Polecane posty

Gość puzzle7

Mam ochotę pisać z kimś listy..wysyłać sobie kartki....ale nie ma tak łątwo...chcę meżczyznę. Tak. Mężczyznę. Wiek od 18-24. Inteligentengo... Wymagająca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie spama odblokujcie... ja dosłownie nie wiem już gdzie mam toa wiagrę kupować tyle do mnie piszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now własnie do mnie też cały śmieć się zlatuje,jeszcze jakaś rozpiska konferencji w Krakowie czy coś....ja tu na z utęsknieniem na maila od kobiety czekam, patrzę coś leci, a tu to co zawsze...3,65 za 10 tabletek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie nie wiem czmu ale np. pod tymi reklamami w treści maila są często cytaty po ang. np z władcy pierścieni...o co hallo??Że niby jak dostanę 1 milion reklam wiagry to sobie będę mógł całą powieść zkleić w wordzie? nagminne jest tele2, zaproszenie na bankiet i pokazy, zawsze mówię ,że jestem niepełnoletni a rrodziców nie ma w domu, z moim gosem przechodzi bez zająknięcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie nie wiem czmu ale np. pod tymi reklamami w treści maila są często cytaty po ang. np z władcy pierścieni...o co hallo??Że niby jak dostanę 1 milion reklam wiagry to sobie będę mógł całą powieść zkleić w wordzie? nagminne jest tele2, zaproszenie na bankiet i pokazy, zawsze mówię ,że jestem niepełnoletni a rrodziców nie ma w domu, z moim głosem przechodzi bez zająknięcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę wysyłał smsy przez bramkę orange.... Ciekawym kto odpisze:P dea..rozpieszczasz mnie:classic_cool: aż 2 cyferki, normalnie nie moge uwierzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko za jakies 20 lat trafię, albo prędzej mnie zabiją bo zadzwnoię nie tam gdzie trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro w 3 miejscach w Polsce w salonach orange: -Dzieńdobry! -Dziendobry! -Chiałabym zmienić numer... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za karę sami będą dzwnić:P Jak nie w ta to w druga stronę:classic_cool: czyli brakuje nam jednej z 9 cyfr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×