Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczesliwa nie do konca

Dylemat...

Polecane posty

Gość szczesliwa nie do konca

Jestem w zwiazku od pol roku, znamy sie od 3 lat. Bardzo chcialabym miec dziecko ale on chyba do tego jeszcze nie dorosl, a moj zegar tyka mam 29 lat, ehhh to zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Jestes w zwiazku od pol roku i myslisz o dziecku ? Nie oslabiaj mnie! 29 lat i zegar tyka ? Boze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritajean
wcale mu sie nie dziwie ze nie chce miec dziecka z kobieta z ktora jest dopiero od pol roku. Nie krzwydz innyh swoim zegarem biologicznym. facet to nie dawca spermy. chociaz i tak mozna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Sygryda - pol roku! sa razem pol roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Ale znają się od 3, no nie? Niby jak długo wg "przepisów" trzeba poczekać ze sformułowaniem takiego pragnienia? Rok, dwa, trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ludzie którym pól roku
wystarcza by wiedziec, ze "to jest to"- mają duże doświadczenie życiowe i nie muszą się sobie przyglądąc przez min. 3 lata żeby wiedzieć czy kogoś kochają czy nie a 29 lat to akurat naprawdę już baaardzo wlaściwy wiek na dziecko- potem też można, ale będzie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Znaja sie i co z tego ze sie znaja?! To chyba nie to samo znac kogos a byc z kims , co? Byc pol roku i planowac dziecko to chore :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore to jest przykladac
do wszystkich i do wszystkiego swoją miarę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa nie do konca
O cholera, tego się nie spodziewałam, Oczywiscie ze jestem pewna ze to ten, znam go doskonale i to poprostu wiem. Nie wiedziałam ze są jakies przedziały czasowe związków, czas na dziecko to czas kiedy się tego pragnie, tak mi sie zawsze wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Sama piszesz,ze on do dziecka chyba nie dorosl ! :o Wyglada na to ze chcesz dziecko z byle kim byle juz ! A nie wlasnie z nim ! Mieszkacie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Nie ma przedzialow czasowych , ale chyba zdrowy rozsadek mowi ze nie planuje sie dziecka po 6 miesiacach zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty chcesz miec
dziecko z tym facetem, bo go tak bardzo kochasz i chcesz owocu waszej milosci czy po prostu zegar Ci tyka, a ten akurat jest pod reka:O dzizas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Wiecie co? Ja tam się cieszę, że ktoś jeszcze chce mieć dzieci! I nie wmawiajcie, że trzeba z tym poczekać dlatego, że związek trwa pół roku. Oczywiście facet Autorki musi się do myśli przyzwyczaić, więc wspólna decyzja i tak będzie pewnie dopiero za rok czy dwa. Ale Jej pragnienie jest zupełnie normalne! Bo co - ma czekać do czterdziestki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa nie do konca
chce miec dziecko z nim, bo go kocham... a czuje ze jestem na to gotowa juz, niektorzy z was nic nie rozumieja!!! On nie wie jeszcze o tym ze ja juz bym chciała, jego zdanie wywnioskowałam z delikatnych podpytywan i rozmow nie wprost, boje sie poprostu ze jak mu powiem o tym to on nie zechce, bardzo go kocham i nie wyobrazam sobie posiadania dziecka z kims innym, i mowcie sobie co chcecie... o tym pół roku i o mnie. Ide spac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................asasasas
:) :( :p ;) :~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................asasasas
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem za
i co w tym dziwnego ze sie chce dziecko po pol roku zwiazku? wszystko zalezy od intnsywnosci zwiazku i od dojrzalosci partnerow! pewno, ze z ust 18-latki zabrzmialo by to dziwnie, ale przed 30stka chyba juz sie wie czego sie oczekuje od zycia! a dziecko to naturalne pragnieniel - nawet jesli zwiazek nie mialby przetrwac 20 czy 50 lat! zreszta jaka pewnosc ze po 5 czy ilus tam latach znajomosci przetrwa...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem za
Jestem ze swoim 5 miesiecy, mam 26 lat i chwilami tez bardzo chciałabym miec dzidziusia, narazie sie jednak nie zdecyduje... powazna decyzja i potrzeba oprawy odpowiedniej... mieszkania, stabilizacji, tego narazie nie mam... ale to sie instynkt w nas drogie panie odzywa, normalna sprawa:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie rozumiem. Faceci nie zdają sobie sprawy ze dla kobiety lepiej im wczesniej urodzi dzidziusia tym lepiej. Masz juz 29 lat najwyższy czas , bo z każdym rokiem bedzie cięzej zrezygnować z własnych wygód na rzecz dziecka a moze sie równeiż okazac ze na dziecko bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×