Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marie_b.

I Do Ciebie Słów Kilka

Polecane posty

zapraszam tez Pania, ktora pisala ze \"jakby czytala o samej sobie\" konkurencjo - a Ty co pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalewam czysta;) bez popitki?? ok, ja tez wychyle... niech zapiecze:o moze mi durnoty z glowy wybije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki.. zeby nie bylo:P yyk ykk ze robie przesluchanie (uklon w strone konkurencji:P:P) napiszcie mi cos o sobie cokolwiek yyk bo widze ze b. mile z was babki:D ja moze za rok bede in Warschau studieren:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym czytała o sobie
marie_b. jak milo ze o mnie pamietasz ;) ja dzisiaj nie pije ,ale wirtualnie moge :D kto polewa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym czytala o sobie - masz problem jak ja piszesz.. hehe czyzby ktos wyzszy ranga od ciebie jest przedmiotem twoich westchnien;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym czytała o sobie
marie nie smuć sie :) wiem ze nie jest lekko...wiem to az za dobrze ,ale ... ehhh napijmy sie lepiej ;) Y Y zdrowie idealnych mezczyzn :P moze sie pojawia :D marie a ile Ty masz latek jesli mozna spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym czytała o sobie
wyzszy ranga ? nieee ... to jest "zakazana milosc" ale z innych powodow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zakazana milosc:P no coz moja teroetycznie tez nie jest zakazana co nie zmienia faktu ze nic z tego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym czytała o sobie
nie powiem :O wstydze sie :O ale duuuuuzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym czytała o sobie
wiesz ,moja tez nie jest ...bo " jesli czegos nie mozna a sie bardzo chce to mozna " ( czy jakos tak to bylo ) :P :D a tak serio to cos nam stoi na przeszkodzie ,ale nie wiem co bedzie dalej ...moze bedzie dobrze ,a moze nic nie bedzie ...ja narazie czekam na rozwoj wydarzen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak w ogole ja tez czekam na rozwoj wydarzen.. bo sama juz nie wiem.. czasem cos mysle, ze.. a czasem to wiem, ze nic nie bedzie;) ech zycie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×