Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotka...

dziewczyny lubicie minetke?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny lubią bardzo ale czasem się wstydzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja zona nie lubi, nigdy nie lubila I przez 12 lat znajomosci lizalem jej cipke 2 razy.... ja to uwielbiam I moglbym kochac sie z nia w ten sposob ale ona nie lubi I co I zyje tak bez smaku cipki juz 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie parę lat temu nauczyła minetki robić dziewczynie lesbijka , pokazała jak mam pieścić łechtaczkę by mieć potężny odlot . Nie tylko łechtaczka jest ważna lecz cale prawie ciało trzeba masować dotykac calować . Dzisiaj gdy zapoznam dziewczynę i zgodzi się na seks , skromnie napiszę że jest bardzo zadowolona z seksu . Nie będę się chwalił lecz zawdzięczam tej pani bardzo wiele z technik zaspakajania kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minetkę można zaliczyć do ósmego cudu Świata. Wprost uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i nie spotkałem jeszcze pani która by nie chciała takiej formy przyjemności .Kazda chce by mieć orgazm poprzez stymulowanie łechtaczkę a kończysz z Wackiem w pochwie i zalanie c**eczki sperma .Pamietajcie panowie ze muszelka to najczystsze ciało jakie jest w kobiecie ,wasz penis ,język ma więcej zarazków niż muszelka ,poczytajcie o tym .Dziewczyny gdy macie dni nie płodne pozwalacie facetowi by sperma pozostała w waszym ciele ,jest to dla waszego zdrowia bardzo dobre ,nie wspomnę o samopoczuciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlo

Jest jakaś dziewczyna do podpisania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na tym forum nie ma kobiet, sami faceci tu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik

Moja kocha, jak jej robię minetke, ale przez to, że jest dość wstydliwa na tym punkcie, to często próbuje udawać, że nie chce.. co jej oczywiście nie wychodzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo

Lubie lizać pupe laskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×