Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda mamuska

rekordy w okreslaniu plci!!!!!!!

Polecane posty

Gość mloda mamuska

dziewczyny kiedy najwczesniej lekarz wam powiedzial czy to chlopiec czy dziewczynka i mial racje???jutro mam wizyte u lekarza ale watpie zeby bylo juz wiadomo choc bardzo bym chciala(wlasnie koncze 11 tydzien) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
nio to chyba za wczesnie.Zaczekaj jeszcze troche,Ja wiedzialam chyba w okolo 20 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pobiłas rekord ! głupoty! w tym wieku ciazy nikt ci nie powie jaka to pleć To wiadomo mniej wiecej w połowie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Ma prawo zapytać ....Wcale nie uwazam ze to rekord glupoty.Głupotą jest nie pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamuska
chyba napisalam ze watpie w to. ale czytalam gdzies ze jednej kobiecie lekarz okreslil juz w 13 wiec pytam jak to bylo z innymi dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz choć przyznał sie że nie lubi mówić jak płeć bo zawsze może wystapić pomyłka powiedział mi ze bedzie dziewuszka w 22 tyg (słowa lekarza cyt:\"będzie panienka proszę pańswtwa widzę wyraźnie wargi sromowe\") a ja czułam ze to bedzie chłopak no ale nic z techniką sie nie dyskutuje poszłam na wizytę kontrolną za miesiąc a lekarz do mnie tak\" no to chłopaczek to już pani wie\" ja gały wywaliłalm ze przecież miesiąc temu była dziewczynka facetowi sie głupio zrobiło wtedy on wybauszył gały w monitor i żeby już nie było niedomówień cyknął fotkę \"fiutka\" :D także z tym określaniem płci to też na dwoje babka wróżyłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCCCCCCCcc
mi lekarz powiedział, ze to chłopak w 20 tc na podstawie usg 3d. Na razie nie mogę potwierdzić, bo jescze nie urodziałm, ale mam pięklne zdjęcie jajców i pisiorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedzial w 16 ze na 100% chlopak bedzie bylam u dr Doeringa w Gdansku (ponoc w tym sie jeszcze nie pomylil) i mial racje u nas panstwowo mowia dopiero cos kolo 32 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekord pobił mój ginek, na moje pytanie trochę żartobliwe stwierdził, \"och na pewno będzie chłopiec albo dziewczynka\", i miał rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa mama
ja na wizycie w 22 tc miałam usg i lekarz piwiedział, ze nie określi płci, bo to wcześnie (a chodze prywatnie). Powiedział to mimo, ze go nie pytałam. Ja tylko spytałam, czy naprawdę nic zupełnie nie widać? A on popatrzył i mówi, ze z tego co teraz widzi, to dziewczynka, ale to na ten moment. Uprzedził, ze on nie stwierdza płci i że mamy tego się nie trzymac kurczowo, bo wszystko jest malutkie i w każdej chwili moze ptaszek się pokazać :) Więc póki co ... mamy córcie, a jak jajka wyrosną, to będziemy tak samo kochali to maleństwo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na panstwowym w 22 tyg nie chcial powiedziec (ale ja juz wiedziaaml od 16-tego tyg od innego gina) a mojej kuzynce w 12 tyg (ten sam gin- tylko ze chodzila do niego prywatnie) powiedzial ze bedzie dziewczynka na 80% i mial racje za pieniadze wszystko powiedza.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa mama
trzeba jednak dodać, ze określenie płci na wczesnym etapie mozliwe jest na dobrym sprzęcie, zwykłe usg się do tego nie nadaje i mozliwe są pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez prawda, mi okreslil na 3D, mojej kuznce tez mam nawet nagranie :) ehh lubie sobie powspominac, kada powinna miec taka mozliwosc nagrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
mój określil pleć w 5 m-cu, ze niby córka bo nie ma siurka, miałam juz syna i tak sie nastawilam, urodzilam 2 syna ( wiec lekarz sie pomylił) a mąz im nie wierzyl i 3 razy dzwonił do szpitala, bo tez myślał ze to córka, ale bylo śmiesznie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
dodam, ze było to prawie 12 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, mój lekarz okreslił płec mojego dziecka juz w 14 tygodniu:-) chodze na usg 4d i wtedy w 14 tyg , powiedzial mi ze bedzie chłopiec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KAROLINA23! :D ELBLAG POZDRAWIA ;) 🌻 co do 3d tez bylam w 21 tyg i to bylo na 100% wczesniej byly domniemania ok 18 tc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz net-ar :) musze sie nie zgodzic z Toba :) w moim przypadku lekarz w 16tc powiedzial iz na 70% nosze dziewczynke (nie zapominajmy ze usg nie da nigdy 100% pewnosci) te diagnoze potwierdzily wyniki amniopunkcji, ktore otrzymalam w 20tc dodam ze jezeli chodzi o ustalenie plci, badanie prenatalne daje 100% pewnosc, o ile oczywiscie nie dochodzi do pechowej zamiany materialu genetycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Asik rodzisz w Pruszkowie czy w Warszawie?Ja mam termin na 27 lub 28 .11.Moze spotkamy sie w tym samym szpitalu??:) Ja rodze na Wołoskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, z nieba mi spadasz ;) waham sie pomiedzy zelazna i woloska pruszkow chyba odpuszcze bo dowiedzialam sie ze oni w razie powiklan i tak odsylaja do wawy ale z drugiej strony zelazna ma ceny z kosmosu a na woloska nie mam wejsc o boje sie ze mnie odesla w tak w ogole to jak masz gg to wyslij mi swoj numer na skrzynke, o ile oczywiscie zechcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off
Moja przyjaciółka wiedziała juz w 12 tyg ciązy że będzie miała dziewczynkę, robiła USG genetyczne i lekarz okreslił płec na podstawie budowy kosci. Więc wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Asik jaki masz adre mailowy?????Dopiero teraz zauważyłam wpis!!Daj znac, pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się w 22-24 t.c wcfześniej się nie pytałam bo mnie to jeszcze nie interesowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz w 14 tyg. powiedział, że jego typ to chłopiec ale, że sie pod tym nie podpisze. Potem inna lekarka w 18 tygodniu pokazywałą mi jajeczka na usg i powiedziała że na 100 % chłopiec. Podczas kolejnych usg w 20 i 30 tyg ten pierwszy lekarz potwierdził, że chłopiec. Ale znam też kilka przypadków pomyłek. Sąsiadka rodziła 2 lata temu prze cc i całą ciążę twierdzili że chłopiec. Bezposredniao przed cesarką lekarz zrobil usg i tez powiedzial ze chłopiec po czym wyjmujac dziecko orzekł :\" Ale wtopa\" bo to była dziewczynka. Sąsiadka powiedziała mi, ze gdyby nie to że nie była w płenej narkozie i zobaczyła dziecko zaraz po wyjęciu to pewnie by myślała że jej zamienili. :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czułam od początku że będzie chłopak a w szpitalu na ostatnim USG powiedzieli że dziewczynka. Wiecie co urodziłam ? Chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się w 21 t.c. że na 100% dziewczynka, to samo powiedział lekarz w 23 i 30 tyg. Miał rację :D mam dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dr w 16 tyg ciazy stwierdzil ze chliopiec..ale zaznaczyl ze moze byc to jeszcze przerosnieta lechtaczka.. potem w 2 kolejnych badaniach ciagle mowil ze sikawka.. :) w 24 tyg powiedzial nam ze na 98% chlopiec.. i sam sie smial ze jeszcze sie nie pomylil.. i ze jak sie pomyli to fanta daje :) No i nieomylny byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×