Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozerwana na 3

byc albo nie byc z nimi

Polecane posty

Gość rozerwana na 3

Czesc, od razu zaznaczam, ze chodzi mi w zasadzie o wygadanie sie, bo w realu nie mam komu :( mam faceta, jestem z nim od ponad 3 lat, w zeszlym roku poznalam kogos, podoba mi sie , mamy kontakt bylo pare pocalunkow i jakies przytulanki i wlasnie jutro mam sie z nim spotkac. a w sobote na imprezie wpadlam na swojego bylego (moja najwieksza milosc), wrocil wlasnie z zagranicy, bylismy razem 4 lata temu i przez caly ten czas on kontaktowal sie ze mna chcial wrocic ale ja sie balam, no i poza tym bylam juz w zwiazku z moim obenym facetem. teraz nie wiem co mam zrobic, boje sie zerwac z chlopakiem z ktorym jestem bo nie chce go zranic, wiem,ze on mnie bardzo kocha, zreszta mieszkamy razem, a moja rodzina oczekuje od na slubu. ja nie chce z nim byc, z bylym nie wiem noi jest jeszscze ten 3 na punkcie ktorego oszalalam :( sama sobie problemow narobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frank_
niezłe z Ciebie ziółko. Strzeż mnie Panie przed takimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana na 3
jestem ziolko, nawet z ksywki :) ale co do tej sprawy to facetci wlacza, nie ja. lewituje pomiedzy nimi i nie umiem sie zdecydowac czy zmienic moje zycie czy zostawic takim jakim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×