Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kopytkowa

wierzycie w powiedzenie Stara miłość nie rdzewieje? bo ja niee..

Polecane posty

qrcze powiem tak z ta miłosci to roznie . mam 28 lat od jakiegos 18 roku zycia do 25 byłam zakochana na zaboj w jednym facecie serioo swiwta poza nim nie widziała. a teraz po 3 latach kiedy zupełnie zapomnialam i okazało sie ze on do mnie swiruje ostro sie zastanawiam co ja w nim widzialam owszem sentyment pozostanie do konca zycia ale juz sobie nie wyobrazam zeby wyladowac z nim w lozku pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko dlatego
że do ciebie świruje, gdzies w środku odgrywasz sie na nim za to ,ze sie rozstaliscie (pewnie - on sie zbiesił do innej) .. Ja też tak długo chodziłam z kimś, już jest lepiej po rozstaniu ale wciąz chyba go kocham.Minęło jakieś 1,5 roku jak widziałam go po raz ostatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaaa
ja wierze ... moj facet do dzis podkochuje sie ... w swojej bylej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zmień gościa
agnicha,po co z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana_Ana
Ja wierze.... Bylam Z chlopakiem pol roku pozniej nam niee wyszlo i sie rozstalismy.... Kolejnego mialam na dwa lata chlopaka ale caly czas moje serce mialo w sobie Damiana, i po dwoch latach wrocilismy do siebie i jestem szczesliwa Teraz wiem co to milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pnacolada
Chyba zalezy z jakiego powodu sie rozstalo:czy ta milosc zostala przerwana nagle czy rozpad zwiazku trwal bardzo dlugo i zdazylo sie nazbierac pare bardzo zlych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×