Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jezebel Deva

A ja chcę faceta ochroniarza!

Polecane posty

tego już za wiele ty jesteś naprawdę niekumata/zaburzona *niepotrzebne skreślić zjeżdżaj stąd wyśpij się,przestań ćpać bo piszesz już takie bzdury,że zęby bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarah
wlasnie sygryda idz spac kolorowych snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość securityieat4breakfast
Sygryda właśnie pisze do rzeczy. (pkt. trzeci rządzi) "facet informol uważający wysportowanego ochroniarza za ulokowanego niżej w hierarchii społecznej niż zabiedzony informol" A co jest wyżej? :D Poza tym nie każdy "informol" musi być zabiedziony - w ogóle co to za słownictwo. Jakieś z rynsztoka albo kółka dla security-wanna-be. Nie jestem informatykiem, ale niedaleko mam do tej działki i zapewniam, że jestem daleki od stanu "zabiedzenia". Ale szukaj sobie swojego rycerza w czarnym uniformie AT. Skoro to szczyt Twoich marzeń. Ja Ci nie bronię. Pozdrawiam moje "popleczniczki" :) Chodźmy stąd, niech się bawi sama i szuka w INTERNECIE ochroniarza. Chyba jej te denka musztardowe zamgliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo tu obchodzi,jaki jesteś?pisz bloga o tym,zamiast się przechwalać,że to nie TY jesteś zakompleksionym facecikiem (świetny żart swoją drogą,jestem pewna,że kompleksy aż cię zżerają,skoro się tak tłumaczysz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×