Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jezebel Deva

A ja chcę faceta ochroniarza!

Polecane posty

Gość piwnooka brunetka
Sarah, sorry, krytykujesz inteligencję ochroniarzy, ale nie zauważyłaś podtekstu wypowiedzi security:o to o czymś świadczy, a o czym? dopowiedz sobie sama 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
dokladnie.....przegielas pale.... wedlug ciebie ochroniarze czytaja tylko tolstoja ?? ja jakos widze ze wladca sie cieszy powodzeniem wsrod roznych grup ludnosci chyba ze nie czyta taki goryl wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takiego mam :P w mundurze i z bronią :) ale kiedy tego munduru jeszcze nie nosił też był zaje.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piwnooka brunetka: \"Sarah, sorry, krytykujesz inteligencję ochroniarzy, ale nie zauważyłaś podtekstu wypowiedzi security \" bo podtekstu nie ma-chłopiec porównuje szukanie wśród pewnej grupy zawodowej do szukania konkretnie wyglądającej osoby,a to nie to samo ja nie krytykuję inteligencji ochroniarzy,jakbyś nie zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnooka brunetka
dobra, niech Ci będzie, miałam wyjść, ale nie byłabym piwnooką brunetką gdybym nie wtrąciła paru groszy, co niniejszym czynię: sama nie wiesz czego chcesz kobito:D co uczyniwszy żegnam uprzejmnie zdrowia życzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnooka brunetka
poziom dyskusji mnie przerósł, taka argumentacja jest dla mnie za mądra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnooka brunetka
pa pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarah
jak chcesz znalezc kogos fajnego to nie na kafe- widzisz co sie tu dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość securityieat4breakfast
SJD - nie mam jakiegoś tam zafajdanego sweterka w serek, nienawidzę takich. Nie cierpię linuxa. Proca mam słabego, Ty masz na pewno lepszego, okulary fakt noszę sporadycznie, ale to 0,75 zaledwie, wada spodowodana szybkim wzrostem (mam ponad 1,90), nie czytałem Pratchetta ani Tolkiena, nie przepadam za fantasy, wolę political-fiction. Niektórych ochroniarzy jak widzę to czuję, że przełamałbym ich w pół - tacy są boscy :) Zresztą teraz prowokujesz mnie bym opisał się cały a Ty jaka jesteś? Napisałaś sobie głupi temat, skontrowałem i się oburzasz - widać masz jakiś problem - tak to byś przecież to olała :) Wyjdz na dwór czasem. Może sama masz okulary z denkami od musztardy, może jesteś jedynie słusznych wymiarów? 100x100x100? Może napisz wszystkim jaka Ty jesteś wspaniała, hm? Zresztą jeżeli dla Ciebie max to ochroniarz to.. no śmiech mnie ogarnia. To Twoje życie. Szukaj sobie kogo tam chcesz. Ja Ci delikatnie chciałem zwrócić na coś uwagę, ale najwyraźniej niepotrzebnie, bo zareagowałaś jak wściekły pies. Dobrze, że kilka osób chociaż załapało o co chodziło. I z każdym następnym postem wychodzi szydło z worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudosecurity-uderz w stół-ja pisałam do amanta,nie obchodzi mnie co robisz i jaki jesteś-twoje argumenty są śmieszne,mam prawo szukać kogo chcę i jak chcę,nie udowadniaj już swojej zazdrości,wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarah
łohoho sami zakompleksieńcy (że użyje takiego neologizmu) z sygryda na czele:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość securityieat4breakfast
naucz się przy okazji interpunkcji :) "odczep się,jesteś zawistnym facetem" :D (ale Cie obraża) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro broni zawistnych facetów uważających ochroniarzy za goryli może sama jest jednym z nich*;)? *facet informol uważający wysportowanego ochroniarza za ulokowanego niżej w hierarchii społecznej niż zabiedzony informol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) nie jestem facetem 2) zazdroszczę lepszym od siebie, takim jak Ty nigdy 3) wyrazem \"paszła\" możesz się zwracać do swojego faceta - jak się za to w pysk nie lunie mówiąc obrazowo 4) zarzucanie komuś pisania pod dwoma nickami a potem robienie tego samemu jest co najmniej żałosne Napisałam w punktach, może lepiej przyswoisz:D ps. dzieki za uroczą rozmowę, rosłam z dumy jak Cię czytałam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×