Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulentha

sie dowiedzialem ze moja była w ciązy jest.

Polecane posty

Gość ulentha
no nic bylem na mini imprezce, fajna dziewczytna tam jedna byla kilka slów zamienilismy choc nie mialem smialosci niestetyu by 'zagadac' 🖐️ :classic_cool: heh co ja sie przejmuje byłą tyle fajnych dziewuch dookkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
musze dodac ze na tej impezie zjadalismy psie kupy w ramach mrocznego rytualu oddawania sie szatanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
ulentha - mysle, że ci na niej zalezy, a ten topik ma ci pomóc wyleczyc sie z tego. stara zasada - o sprawach, które nas nie dotykają, nie obchodza nas. co z tego że ma dziecko? co z tego, że je chcioała? chciała to am i to jej sprawa, a to co ty o tym myslisz to jej na pewno nie obchodzi. w sumie co w tym zloego, że jest w ciązy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
nie zalezy tylko zależało, zalezalo nawet po rozstaniu i dlugio jeszcze teraz jest niedostepna bo mezatka , tak chce ja wyrzucić ze łba Nie zadaje sie z męzatkami. I nie chce jej więcej widzieć. A dlaczego o dziecko mi tu chodzi bo miała obsesję na tym punkcie no to teraz ma tylko z kims kogo zna niedlugo szybkie dziecko, szybkie małżeństwo. W ten sposób małżenstwa powstają gdy małolaty ze szkoły średniej wpadną a nie dorośli myślący ludzie. Widocznie myślała jajnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci są jak dzieci
I co Cię to obchodzi, jej życie i sobie zrobiła jak chciała. Ty widocznie najzwyczajniej zazdrosny jesteś!! palancie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę tak
Ciebie stary zżera zazdrość............. Nie możesz się z tym pogodzić ze ona jest z kimś i jest w ciąży. Wystarczy przeczytac sobie twoje posty i nie trzeba być psychologiem zeby taki wnioski wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulentha
No dobrze jestem zazdrosny. Pełen żalu, uraz poczucia krzywdy. Pewnie zaraz mi powiecie to co popularne na tym forum ze przegrałem życie :/ no nic taki już mój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulentha
ja tez myslałam jajnikami.Znałam kogoś miesiac i postanowiliśmy miec dziecko,to było szaleństwo,oboje na studiach. I przeżyliśmy szczęśliwie 20 lat,nie załuje i nie załowałam,ze tak zdecydowaliśmy.Moze twoja była tez zakochała sie szleńczo:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulentha
taaa może, nie wiadomo. "zegar biologiczny" kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertas
daj se siana chlopie, cała ta sprawa smierdzi nietoperzem ... jak stąd do Ghotam City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z moich byłych dziewczyn też była taka szybka - parła do zaręczyn i do ślubu. Kiedy się zorientowałem, oco jej tak naprawdę chodzi, szybko zakończyłem związek (miała 25-26 lat). 2 tygodnie później już miała kolejnego \"kandydata\", któremu wyznawała miłość, kilka miesięcy później były zaręczyny, po 8 miesiącach znajomości był ślub, potem dziecko... Teraz jest rozwódką (chyba) samotnie wychowującą dziecko (mieszka z rodzicami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal ci dupę ściska i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze p... Skoro nie jestescie razem to schowaj zal dla siebie bo sie osmieszasz. Kazdy ma prawo kierowac swoim zyciem jak chce (oczywiscie w pewnych granicach spolecznych) i realizoac swoj cele zyciowe. Rozumiem, gdybys sie zastanawial czy to co robi Twoja byla dziewczyna jest oparte na prawdzie, czy kogos nie rani ale jak objawia sie zraniony \"byczek\" to naprawde jest zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xQGWBpKbWYAYLf90qnletqLH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×