Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulentha

sie dowiedzialem ze moja była w ciązy jest.

Polecane posty

Gość ulentha

Rzecz jasna nie ze mną. Kiedy rozstaliśmy się jeszcze dlugi czas mialem do niej zal czasami wyplywajacy dzis. W maju na poczatku sie widzielismy ostatni raz. Nie miala nikogo przez chwilkę i kogoś znalazła.Ale dowcip polega na tym ze dowiedzialem sie ze jest w ciąży teraz i zamężna i w ciązy od 3 miechów. Hm . Zaiste sie pospieszyła.(miala obsesje posiadania dziecka a ja tez nie za bardzo chcialem jeszcze, studia oboje po 23 lata). Mam dwa wnioski z tego albo a) jest taka głupia b) wyjątkowo cwana c) dwie powyższe mozliwosci. Mniejsza z tym ze pocieszyla sie kims innym ale ze tak szybko dziecko i slub hehehe to utwierdzilo mnie tylko w przekonaniu ze nie warto, nie warto (choc czasem nadal mam zalu troche) i w zasadzie klootz jej na klate. No jak takie coś skomentujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
nie musze dodawać ze nie chcę jej więcej oglądać na oczy choc miejscami to moze byc trudne bo znam jej siostrę gdyż jest u mnie na wydziale dwa lata wyzej i mamy wspólnych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innna.......................
Myślę, że nie masz kogo żałować. Komentarz jest zbędny, sam wiesz, że nic już dodać do tej sytuacji nie można. A Ty się ciesz, że nie zostałeś z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
dodam jeszcze ze chce w koncu przestać mieć tą urazę do niej i byc całkowicie obojętny ale gdy słysze np wzmiankę o niej pośród znajomych czy od jej siostry to gorzkość we mnie wzbiera i kiełki hm 'nienawiści'? Potem sie uspokajam na jakis czas ale od czasu do czasu zdarza mi sie ją przeklnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jej maz tez chcial miec dziecko?? chyba nie powinno Cie to interesowac... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
kuna miesiąc góra dwa po naszym rozstaniu? Czytałeś uważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
coz dodac nie wróżę temu "małżeństwu" długiego trwania a przynajmniej nie wróżę że będzie szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze z nim wpadla... no ale co Cie to interesuje, skoro juz ze soba nie jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twojej powyzszej wypowiedzi - znam 2 malzenstwa tak zaczete, sa szczesliwe juz ladnych kilka lat. Widze natomiast ze szlag Cie trafia, ze to nie TY jestes szczesliwym mezem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
taa tez jest troche racji w tym bo bardzo ją kochałem ale ona najpierw kluczyla miedzy mna a jeszcze innym potem obydwu nas nie wybrala minelo czasu troche i ciup. taka rewelacje.(tamten z którym rywalizowałem też ją bardzo kochał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziamdzia
do izak: sie calkowicie zgadzam z ta wypowiedzia...kogos tu trafia szlag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moze wlasnie tez chcial miec z nia dziecko... wiec moze nie jest ani glupia ani cwana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
pootwierdzam niestety i targaja mna sprzeczne odczucia i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
po 1,2 miesiącach znajomości dziecko i ślub? eeeee bredzicie ludzie. Ja chciałbym ale nie kiedy studiuję bo to wielka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie juz spokoj, mogli wziasc slub i po tygodniu i co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
a zatem slub po tygodfniu miesiacu dwóch znajomości uważasz za normalny taa? To dopiero jest odpowiedzialność , nawet sie poznać dobrze nie zdążyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
dokladnie taka sama sytuacje jak Twoja byla i moge Ci to powiedziec z mojego punktu widzenia... Bylam z facetem 2 lata, pod koniec calkiem mnie zlewal, widywalismy sie raz w tygodniu na 2 godziny, twierdzil ze kocha mnie nad zycie ale nie ma czasu bo studia itd... :-0 Mialam dosc, poznalam kogos i szalenczo sie zakochalam ale do tego stopnia ze spac nie moglam po nocach, no poprostu milosc kosmiczna :) z tamtym zerwalam i zaczelam sie spotykac z tym. Za 5 miesiecy bylam w ciazy, szybciutki slub i jestesmy malzenstwem od poltora roku :) A tamten.... oswiecilo go co stracil, jezdzil, blagal, plakal.... trzeba zawczasu dbac o zwiazek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze nie normalny, ale tez nie wielkie halo... i mysle ze wlasnie w tej chwili sie \'\"poznaja\" wiec nie boj sie tak o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
z tą różnicą ze ja ją nie olewałem a ona raczej mnie jeśli już, ja dla niej zawsze miałem czas ona dla mnie rzadziej sporo rzadziej. Dbałem jak mogłem. Ale jak powiedziałem kręciłą się miedzy mną a jeszcze innym.( z tamtym długo mieszkała) i w końcu poszło ze ktoś trzeci przybył po tym jak nas obu olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
Tak , pewnie jak zwykle nie mam racji, jak zwykle racje macie wy.Wyjdzie na to ze przegrałem życie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i madrosc zyciowa sie sprawdzila i w tym przypadku: gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
no to ja Ci wspolczuje :( wiem co to znaczy czekac na kazde spotkanie, na drobny gest itd... Zaslugujesz na kogos lepszego i napewno znajdziesz :) tego Ci zycze a tamta olej bo tylko jej dajesz satysfakcje myslac o niej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
to wyżej to podszyw Gdzie korzysta gdzie korzysta. Powiedziałem że pojawił się dopiero po tym jak nas obu olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
to wyzej to też podszyw olała, jak olała bardzo brakuje mi jej moczu myślę że tamtemu też taki słodki i złocisty a uderzał do głowy jak najmocniejsze piwo. Niestety delektować się bedzie nim do końca zycia jej mąż jakaż strata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
ja miałam dziekuję ci za te ciepłe słowa Mama taką nadzieję ze mi się wszystko ułoży :)cieżko zapomnieć może w końcu się uda i poznać kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
napewno sie ulozyc, musisz w to uwierzyc!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulentha
ano, dzis ide sobie na luz wrzuce ide ze znajomymi na piffko sie nieco rozerwać.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
no i o to chodzi!! :) baw sie i korzystaj z zycia a szczescie samo przyjdzie ani nie bedziesz wiedzial kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa rozne imiona
moze to Twoje dziecko? :D a Ona szybko poszykala faceta coby go w robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkan
nie nie nie kochalismy sie od 7 mieś przed rozstaniem(nie chciała zbytnio) więc to na pewno nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×