Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukammmm

normalnego faceta

Polecane posty

Gość Szukammmm
Zastanawiam sie dlaczego ja,niby dorosła kobieta szuka faceta w necie Może choc przez chwile ,nawet wiedzac ze to kłamstwa,chce byc dla kogos ta jedyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
No właśnie...Głupia jestem ,wiem ,a mowia ze madrosc przychodzi z wiekiem Do mnie ta madrosc chyba poszła inna droga i zabładziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan na drzewie >>> rozczaruje Cie ...mamy już spotkanie za sobą ....a tak nawiasem To jestem facetem a wiec \"gdy Ja zobacze\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
No to super,ze jestes normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Do cholery,ja to chyba juz nikogo nie szukam...Ludze sie poprostu ze gdzies ,tam jest jest ten ktos...ale wiem tez ze nie jestem jedyna ktora ma takie marzenia i mało ktora znajduje Jestem niepoprawna marzycielka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez Szukammmm >>> szukasz ;) a uczucie przyjdzie szybciej niż myslisz:)w moim przypadku to pierwszamiłość i mam nadzieje ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Noah-życze Ci naprawde SZCZESCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Domyslam sie ze jestes mloda ale to fajnie ze juz znalazłas ta druga połowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje slicznie 🌻 ja Tobie zycze byś nie musiała czekać na swoją miłość zbyt długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Wierzycie w miłosc z netu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Fakt,jestes zakrecona na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rozkoszna ona:) tylko zabawne historie idą za moim nickiem a Noah to Noe :).... Ja bardzo wierze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chwilą gdy stracimy wiare w miłosć bez wzgledu czy to z netu czy realu bedzie po nas :( wszak miłość jest wciąz taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Miłość.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah: nic dodać nic ująć... Tylko powiedz jak wierzyć skoro wszystko się sypie.. jak domino, upadnie jeden klocuszek a za nim fala nieszczęść.. to jest przykre.. w dzisiejszym świecie nie ma miejsca na uczucia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dlaczego miłość w necie piekniejsza? bo wymaga od nas wiecej bo trudniej o nią dbać .....Jak wierzyć najpierw trzeba zadbać ten pierwszy klocuszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz i to jest szkopoł :( miłość w necie ma szanse na przetwanie tylko wedy gdy dwoje wierzy w to uczucie i przesciga sie w dawaniu siebie drugiemu ...dodam ze oboje tkwimy w stałych zwiazkach i to od wielu lat ale brak czegoś skrzyzował nasze drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×