Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna 24

mam 24 lata, jestem sama, zaczynam czuc uplywajacy czas

Polecane posty

Gość pinezkaa
ja sobie tu tez bede zagladac ,bo cierpie z powodu niewygodnego krzesla rowniez;))) bede do was zagladac bo nie mialam smialosci przyznac sie komus ze moje marzenia odplywaja....a raczej przesuwaja sie w czasie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ...
Masz 24 lata? No to młoda jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaa
mloda ,to wiem...ale wiesz ,ze to jakies jakies dziwne pragnienie kobiety zeby wyjsc za maz noooo....tak do 27:)choc ja w planach zawsze mialam 25:)a teraz ,,,spotkam nastepnego....zakladam ,ze jak znajde go szybko i bedzie to ten jedyny to jakies 3 lata....a jak sprawa poznaian pana na cale zycie sie opozni tohehehe...nic tylko siedziec i plakac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja mam 27
a co ja mam powiedziec.....nie widze szans mna milosc.....na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GReeDy
Szansę to daj ale SOBIE... Mam nadzieję ,że moje jakże niepoprawnie pozytywne myślenie bedzie zaraźliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja znowu nie moglam sie powstrzymac i zalozylam konto w randkach internetowych, jak na razie zainteresowanie jest duze, moze znowu zaczne sie spotykac z mezczyznami w ten sposob, bo nie potrafie usiasc i nic nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-i-k-a
Ja mam 24 lata, wyszlam za maz mieisac temu! kocham meza, ale troche zaluje :/ bo pol roku temu poznalam innego i sie zakochalam! wiec teraz dopiero mam problem! Nie wiem czemu tak bardzo szukacie, oni sie sami w odpowiednim czasie "znajduja"!!! A jak za bardzo bedziecie chcialy to wyjdziecie za maz nie za tego co trzeba i bedzie dramat!!!!!! MILOSC sama przyjdzie!!badzcie cierpliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GReeDy
:classic_cool: Nie powinnaś narzekac na brak zainteresowania:P Nie będę słodził bo to nie randki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaa
dziewczyna;)))z twoja uroda pozostaje ci spokojnie czekac na tego jedynego:) jestes bardzo ladna kobietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankkA
a ja 25 lat i jestem singlem, na powodzenie nie narzekam ale nie znalazł się jeszcze odpowiedni chłopak dla mnie . Nic na siłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ...
Dziewczyna 24, jestes bardzo ładna:) Piszę to jako kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wystarczy byc ładna
dobra to dlaczego ładne laski nie maja długo faceta ? albo w ogóle nie wychodza za maz ? pytam bo podobno jestem ładna a chlopaka nie mam juz 4 lata i słysze czesto takie zdanie: lubie cie jako kolezanke fajnie mi sie z toba gada ale jakos nikt nie chce sie ze mna zwiazac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ;) a ja mam wrazenie, ze jesli chodzi o mnie to facetom zalezy tylko na jednym, wkurza mnie to juz :( Niby czesto mnie podrywaja, ale chyba malo ktory chce sie zainteresowac mną w calosci :( i poznac najpierw mnie jako osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka222
dziewczyna 24 - mam to samo dotąd natrafiam na takich co albo są nie w moim typie albo chca tylko "jednego" SZOK! Juz nawet nie chce mi się wierzyć ze są porzadni faceci dla mnie kazdy z nich mysli tylko o jednym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie najgorsze jest to
... ze sama niew iem, czy potrzebuję kogoś, a jeśli juz to tylko do tego, żeby nie byc postrzegana jako gorsza jak wszedzie pary do kina pary, jakas imprezka to tylko pray... a samemu to tak niezręcznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło że wszyscy
znaleźli swoje drugie połowi... iżyli długo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wystarczy byc ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ...
Nie, wszyscy, nie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZE COS SMUTNEGO
a moze poprostu tak ma byc ze jedni musza byc sami nie wiem ale w całej przeszłosci byli ludzie zyjacy samotnie wiem ze z roznych powodów moze poprostu stare panny i starzy kawalerowie tez musza byc na swiecie nic juz wiecej nie pisze nie chce zdołowac bardziej was i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellaaa
Moge dodać tylko ze atrakcyjność nie sprawia że nagle kogos mamy. Co mi z urody skoro jestem sama jak plaec i nikt sie mna nie interesuje od paru lat. To wina mojego charakteru, braku wiary w siebie, braku tego czegoś. Pomimo ze mam dopiero 23 lata ( a może i aż tyle) chyba skorzystam z pomocy psychologa. Bo czy to normalne ze mloda, ladna dziewczyna nie spotyka sie z nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda nie załamuj się! Ja podobnie jak Ty byłam w związku i nagle spadły mi różowe okulary a miłość prysła jak bańka mydlana ;-) rozstaliśmy się i choć długo cierpiałam zrozumiałam, że dobrze się stało...A co do wieku to uszy do góry, korzystaj z życia, ciesz się niezaleznością, flirtuj, romansuj i tak jak piszą - nie szukaj na siłę!!! bo im bardziej chcesz tym na większych \"palantów\" trafiasz :-) Ciesz się życiem i wolnością Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula24
a ja mam 22 i mam i d e a l n e g o chlopaka i to 5 lat,ale to cudem,bo na swiecie trudno znalesc idealna 2 polowke,swiat sie zmienil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czuła 24
chciałas sie pochwalic ?? gratuluje ale uwazaj bo szczescie jest ulotne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×