Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna 24

mam 24 lata, jestem sama, zaczynam czuc uplywajacy czas

Polecane posty

Gość a ja ma 28 lat
i ciagle jestem sama... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorodny cyc
jak miałam 25 lat , a nawet 25.5 , to właśnie rzucił mnie chłopak; teraz mam 29 , mam nowego faceta , jakos tak szybko poszło , że to nawet juz mąż :P nic się nie martw , samo sie ułoży , tylko si.ę nie zamykaj w domu ; baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorodny cyc
a moja znajoma rozstała się ze swoim facetem jak miała 23 lata , potem następny był dopiero w wieku 29 , przez rok , teraz ma 30 i właśnie z nim zerwała , bo jakiś dziwny się okazał , i chyba się kroi coś nowego - jakby ona to miała widziec przez pryzmqt jakiegoś magicznego terminu na ślub , 25 czy 27 lat , to by chyba musiała się załamać - a robi swoje , zajmuje się swoim życiem , a historie damsko-męskie idą osobnym torem i nic w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa
Mam 21, jestem sama, ale od zawsze ... dziwne prawda ? Tak naprawde sama tego nie rozumiem , a raczej siebie nie rozumiem. Ogólnie nie moge narzekac na brak zainteresowania ze strony facetow,jednak jak do tej pory balam sie zaryzykowac -zwiazac sie z kims. Nie wiem z czego ten strach wynikal. Juz od dluzszego czasu czuje sie jak jakis ufoludek ...(wszyscy moi znajomi maja doswiadczenie, poza mna )Coraz czesciej mysle o tym.... a najbardziej dreczy mnie jedna mysl, jesli zjawi sie odpowiednia osoba , jak ja przyznam sie jej do tego, ze z nikm wczesniej nie bylam :( ach....okrutne i dziwne to zycie jest ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozusiu
24 to młody wiek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daiva
Strachliwa cos ty dziewczyno to nie jest wcale dziwne czym ty sie martwisz- ja swojego pierwszego i jak dotad jedynego faceta poznalam jak mialam 23 lata. Czym ty sie przejmujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa
a ja mysle ze ze mnie jakis dziwolag jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa
ale wielkie dzieki Daiva za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×