Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszele

gdzie w wawie kupić fajne buty do ślubu i inne dodatki

Polecane posty

Gość saszele

j.w może znacie jakieś godne polecenia miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiego rodzaju buty Cię interesują ? Moja kolezanka kupowała swoje buciki w hali KDT . Kosztowały 120 zł. Bardzo ładne. Są i atłasowe i skórzane . Mają różne wysokości obcasa 3, 5, 8 cm. Tak kobieta ma chyba wszystkie odcienie beżu , ecri , bieli. Na prawdę szeroki wybór - z odkrytą piętą , z zakrytą z paseczkiem na kosctce i bez , itd. Jeżeli o fason chodzi to wtedy miała tylko ze szpiczastym czubkiem . Moze teraz ma już z zaokrąglonymi noskami jeżeli ktoś takie woli. Co poniektóre znane salony z modą ślubna biorą od niej te buciki , a potem sprzedają po 300 zł... Jezeli chodzi o dodatki to w Ząbkach jest hurtowania-sklep z takimi rzeczami . Mają równiez suknie. Ale nie polecam , bo obsługa bardzoooo nie miła. Przynajmniej jezeli chodzi o mierzenie sukni ... Ta hurtownia nazywa sie Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
dzięki , na pewno się przejadę do KDT konkretnie to jeszcze nie wiem jakie chcę butki (na pewno skórzane lub skóropodobne), dla mnie najważniejsza jest wygoda, mam strasznie wymagające stopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka mówiła że są super wygodne .... dobrze wyprofilowane. Co prawda miała ten najniższy 3 cm obcasik. Zresztą sama przymierzysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
a nie wiesz przypadkiem jaki numer pawilonu....bo pewnie nie jedna takie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam , ale te stosiska sa dwa w KDT. Rzucają sie od razu w oczy , bo na wystawce jest ze 6 rzędów własnie tych butów. Różne kolory , fasony ale wszystkie w jasnych kolorach - więc od razu widać. Bo owszem inne stoiska maja gnieniegdzie powystawiane niby slubne buty , ale sama zobaczysz różnicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszele
dzięki monia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×