Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Angels

Dziewczyny proszę napiszcie mi,jaki błyszczyk jest fajny???

Polecane posty

Gość Atenka77
Polecam Prismatic Astora! Jak dla mnie to ma tylko jedną wadę - szybko ściera sie napis na opakowaniu ale to chyba pryszczyk! a cena wynosi ok. 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenka77
no i długo trzyma się na wargach sromowych, super! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaahhahah
Moim zdaniem najlepszy jest błyszczyk z firmy LOVELY glamour, są różne smaki: czekolada, cappucino, wanilia, kokos, grejpfrut, cola... są super, ładnie wyglądają, i są chłodzące ! Serdecznie polecam kokos i cappucino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaahhahah
A i kosztuje w okolicach 6 zł w Rossmanie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znoszę błyszczyków
mam dwa, bo dostałam i tak leżżżżżżżżżżżżżżżąąąąąą.... Chyba będę je musiała wyrzucić. Obydwa są różówe. Nie dość, że nie znosze tego koloru, to jeszcze błyszczyków:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bardzo lubie...
..Rimmel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny jest ten loreal glam shine crystals za 35 zeta... z tanszych i takich polprzezrpczystych to maybelline shiny licious...nie wysusza i nie skleja ust.kosztuje 12.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka21
z tanszych to polecam glam shiny sa super i dosc trzymaja jak na swoja cene a z droższych to YSL golden gloss superanckie sa i dlugo trzymaja i dior kiss ja referuje ten biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Zgadzam się co do Maybelline Shiny Licious a ostatnio odkryłam w drogerii natura błyszczyk Constance Caroll Crystal (diamentowy blask w świetle sztucznym) mam nr 2 czyli crystal pink kupiłam go za 5,99 i jest naprawdę świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brilant
Polecam błyszczyki eveline a zwłaszcza 3D holografic brilliant ma ładne kolorki długo utrzymuje sie na ustach i ma mieniace sie drobinki kosztuje 8zl. ja mam numer 78 jest to naturalny róż. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×