Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anneeetkaa

Velform Rotair!!!! - czy sie oplaca??????????

Polecane posty

Gość anneeetkaa

mam pytanie - czy ktoras z was kupila sobie ta szczotke z mango????????? jak tak to podzielcie sie opiniami czy sie oplaca i czy faktycznie mozna nia wlosy prostowac bez problemu i czy tonie szajs jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsusua
Tez chetnie się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keycee
Kupiłam ją w maju, wszystko było w porzadku do końca roku, aż mechanizmy sie wysluzyly a gwarancja tylko na pól roku... i gdzie ją teraz naprawic, a kosztuje nie malo jak na kilka miesiecy uzytkowania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nigdy nie potrafiłam sama sobie ułożyć fryzury. Myłam i suszyłam suszarką lub pozostawiałam aż same wyschną. Próbowałam układać włosy na okrągłej szczotce przy użyciu suszarki. Makabra.... brakowało mi rąk i nie wiedziałam w krórą stronę \"mam zawijać...\" w lustrze wszystko jest na odwrót... Kupilam Velform rotair i jestem bardzo zadowolona. Używam jej już 6 miesięcy praktycznie codziennie. Na razie się nie popsuła. Gwarancje mam na 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nigdy nie potrafiłam sama sobie ułożyć fryzury. Myłam i suszyłam suszarką lub pozostawiałam aż same wyschną. Próbowałam układać włosy na okrągłej szczotce przy użyciu suszarki. Makabra.... brakowało mi rąk i nie wiedziałam w krórą stronę "mam zawijać..." w lustrze wszystko jest na odwrót... Kupilam Velform rotair i jestem bardzo zadowolona. Używam jej już 6 miesięcy praktycznie codziennie. Na razie się nie popsuła. Gwarancje mam na 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×