Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria_zalamana

rzucil mnie wlasnie facet

Polecane posty

Gość daria_zalamana
a co mi tu jezus poradzi na moje smutki? jak by to cos dalo to bym to juz zrobila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka JA... ---> Mieszkam w promieniu 15km od Katowic (z dokładnością do nazwy miejscowości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_zalamana
powiedzial ze tak bedzie lepiej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka JA...
Ja mam do Katowic ok 25 km, tylko w którą stronę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_zalamana
taka ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_zalamana
taka ja---> czyli skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka JA...
Sorki Daria już Ci nie zakłócam spokoju a z Anonimkiem z przyjemnością porozmawiam innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_zalamana
no byla jedna klotnia ale to nie bylo nic strasznego! normalna klotnia. powiedzial nie bo nie. podejrzewam ze juz mnie poprostu nie chce i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołcha
Anonimek - jestem ciekawa, czy w realu tez tak mowisz otwarcie o Bogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołcha ---> W realu mniej otwarcie, gdyż z natury jestem osobą nieśmiałą i małomówną (a może to z wychowania?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem swoje
daria was w ciu... robi, to jest prowokacja.Glupi by sie domyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nawet to była prowokacja, to i tak porozmawialiśmy tu sobie miło i nikomu to raczej nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_zalamana
jak w ciula? czlowieku ja dzis przeszoam zalamanie psychiczne! facwet mnie rzucil z niewiadomych mi powodow zawalilam szkole kloce sie z rodzicami. poprostu zyc nie umierac a ty mi zarzucasz prowokacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"daria was w ciu... robi, to jest prowokacja.Glupi by sie domyslil\" Skoro glupi by sie domyslil, to widac, ze nie jestem glupi, bo sie nie domyslam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może już sobie kogoś znalazł , bo wiesz faceci raczej nie odchodzą tak bez powodu od dziewczyny z którą są 3 lata, jak nie mają innego "obiektu" na oku Nie przejmuj się znajdziesz na pewno lepszego , który Cię doceni , w końcu" tego kwiatu to pół światu" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_zalamana
mam nadzieje ze czas leczy rany i sie pozbieram jakos. byle by mi tylko to nie wplywalo na szkole i rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_zalamana
malutka---> wlasnie dzis to mi facet powiedzial"tego kwiatu pol swiatu" poprostu po tym chycilam jeszcze gorszego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec....
Daria...wymysl teraz nowy temat,prosze.Ten jest juz nudny.Stoisz twardo na Ziemi,myslisz trzezwo,nie tak zachowuje sie osoba zalamana.No,ale wolnosc Tomku w swoim domku,Twoj komp,Twoj czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->daria_zalamana Na samym początku kiedy to on zerwał bez powodu chodzenie za nim nic nie da, istnieje szansa, że przy braku odzewu z twojej strony on przemyśli sprawę i będzie chciał wrócić.Albo chociaż z samej ciekawości zainteresuje się dlaczego tak "gładko" przyjęłaś jego odejście i będzie dążył do spotkania. Płakanie i proszenie nic nie daje tylko odrzuca, lepsza obojętność. Co nie oznacza, że on wróci, jeżeli jest bardzo przekonany o słuszności swojej decyzji to nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem swoje
no nareszcie ktos perzyznal mi racje - To jest prowokacja !!!!!! :) A ty Daria nie rób sobie takich jaj, bo kiedys naprawde chlopak cie rzuci i wtedy to bedzie katastrofa.Zapewniam cie, ze nie wlaczysz wtedy od razu kompa zeby pogadac z ludzmi na forum.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria dasz rade zobazcysz ja tez kiedys mialam faceta 3 lata i nagle mówi ze nie chce ze nie kocha..to była czarna rozpacz mówie ci ale po 2 miechach spotkalam faceta i jak reka odjał przeszlo mi przy nowym teraz sama mam dola bo rozwaliło sie cos fajnego a zaleazlo mi na facecie TAKIE ZYCIE.......... GłóWKA DO GóRY BEDZIE DOBRZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka JA...
Daria życzę Ci powodzenia w życiu, a dla Anonimka przesyłam uśmieszki :):):):):):):):):):) Udanego wieczorku Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×