Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Velvet2006

jak sprawdzić faceta

Polecane posty

Gość Velvet2006

Czy kiedykolwiek sprawdzałyście lub byliście sprawdzani przez swoich partnerów i w jaki sposób?Czy dobrym pomysłem jest próba umówienia się ze swoim facetem sms-em jako jakaś laska,żeby dowiedzieć się czy nie robi skoków w bok?A może faceci też tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
03.10] 23:30 leśne mruczenie wywalibym taka za drzwi od razu, nawet nie dalbym szansy szczoteczki spakowac... jetescie nienormalni. i za to Was kocham 23:30 po co chcesz to zrobić nie masz do niego zaufania? wierze ci, ale cie sprawdze bez sensu.... 23:30 Arava Albo ufasz , albo sprawdzasz.Masz jakies podejrzenia , czy po prostu szukasz dziury w całym? Pełno juz było takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
to głupi pomysł!podszywać się pod kogoś?bez sensu.ale nie powiem że ja swojego nie sprawdzam.jestem z nim krótko i nie wiem czy nie stać go na skok w bok.a nie chcę wyjść na głupią idiotkę.tyle że ja dzwonię do niego wieczorami jak mi mówi że jest zmęczony i nie ma siły do mnie przyjechać:)pytam słodko co robi,jak mu dzień minął itp. tylko po to żeby sprawdzić czy przypadkiem mi nie ściemnia i nie siedzi z jakąś laską w pubie:)a jak powie że idzie z kumplami na piwo...oj to i ja idę z kumplami na piwo.nie tam gdzie on,ale robię to po to żeby nie myślał sobie że tylko on wychodzi a ja mam siedzieć w domu i tak jak w powyższym dzwonię lub piszę smsa i pytam jak mija spotkanie i co robi i barwnie opisuje mój wieczór z kolegami.zazwyczaj mój mężczyzna uznaje że skoro się tak dobrze bawię to może lepiej żebym do niego przyszła i nie siedziała z obcymi facetami.jestem ściemniara jakich mało.ciągle trzymam rękę na pulsie i nie zaskoczy mnie prawie nic.no tak mi się wydaje.i oczywiście mój facet myśli że jestem cudowna.nie czepiam sie go,nie sprawdzam.dzwonię bo się martwię i nie zawracam mu niepotrzebnie głowy:)oj gdyby on znał prawdziwy powód mego zainteresowania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie
jak sie dowie to zaraz będzie , że mu nie ufasz, nie kochasz, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
może i pełno ale ja jestem tu świeżynka.....pytam bo ostatnio jest jakiś dziwny, nie pisze ciepłych sms-ów i jest trochę nieobecny i to przeważnie ja pierwsza do niego pisze i dzwonię...wcześniej się to nie zdarzało...dlatego zastanawiam się czy kogoś nie ma a może planuje kogoś mieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
ja tam sobie nawet nie wierzę :) to jak mam wierzyć facetowi:) tylko że ja się z moim może krótko spotykam to nie mam co się wypowiadać:) może jak się zakocham to inaczej to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
a z tym że nieobecny to się nie przejmuj:)mój nieobecny zapomina do mnie przyjechać:)i ciągle śpi:)co my się z nimi mamy!straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
szczera ja - jesteś świetna!!WITAJ MISTRZU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejhej..
tylko spokojnie....a co z szacunkiem do drugiego CZLOWIEKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
kupiłam kartę POp i wysłałam mu smsa, z zaproszeniem na intymne spotkanie- podpisałam Maciek (przez przypadek!!!-zamyśliłam się0- on odpisał "tam gdzie ostatnio"!!!!!!!!!!!:(:(:( Czy zdradza mnie z facetem 😭?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
uważasz,ze sprawdzanie kogoś to oznaka braku szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
o cholera!ale kobieto może on się zgrywa:)spokojnie!pomyślimy zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
Podszywacze do wyra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
jutro w gimnazjum apel na 10 :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
jak już się zdecydowałaś tak zagrać to trza to pociągnąć dalej;)bo w tej sytuacji to i ja bym chciała wiedzieć co jest grane.mój pomysł jest taki żebyś napisała mu że tym razem nie możesz się spotkać tam gdzie ostanio i niech wymyśli coś nowego:) czy coś podobnego:) tylko teraz się zastanawiam czy to coś da:)zaraz coś jeszcze pomyślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
apel to Ci zrobi jutro twoja mamusia jak nie umyjesz ząbków po śniadaniu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
no to kto z was to oryginał:)bo ja tu poważne dylematy chcę rozwikływać a tu się okazuje że to pic na wodę!zranił mnie ktoś na wskroś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
Kupiłam kartę POp i wysłałam mu smsa, z zaproszeniem na intymne spotkanie- podpisałam Maciek (przez przypadek!!!-zamyśliłam się0- on odpisał "tam gdzie ostatnio"!!!!!!!!!!!Czy zdradza mnie z facetem ?--to nie jest mój text ktoś się pode mnie podszywa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
ufff to dobrze:) kochana mogło być gorzej jak widzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
ja jestem oryginalna ;). Pożeram paluszki rybne na zimno, piję Żubra i ubieram się w ciuchy po dziadku- i co, wystarczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
też fakt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
oki-zmywam się nie chce mi się pisać i korygować texty podszywaczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet2006
szczera ja-dzięki za podpowiedz!!Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
dobranoc nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffffffff
Velvet - ja tak zrobiłam. dowiedziałam się duzo nie-ciekawych rzeczy i kazałam mu się wyprowadzić, całe szczęście, że to on mieszkał u mnie, a nie odwrotnie, oszczędziłam sobie cyrku z pakowaniem manatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zajmuje się sprawdzaniem wiernosci facetów .. fakt za opłatą.. mam kontakt w Poznaniu z dziewczynami które zajmują się no .. seksem czy masazami erotycznymi za kasę . Ale to skuteczne . Same przyłapują facetów na tych wyczynach . Faceci jak zdradzają są mało ostrozni o dziwo , wiec no często jest bardzo łatwo podejśc taką osobą. Jeżeli któraś Pani zainteresowana niech pisze .. oszukane89 @ wp.pl Opisze jak to u mnie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wutrupsa
Program szpiegowski NinjaLogger - tylko to da Ci pewne dowody. I jest łatwe w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×