Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bowen

Rozkochanie partnerki

Polecane posty

Gość bowen

Witam, dokladnie miesiąc temu poznałem kobietę która jest młodsza ode mnie o 2 lata, poznalismy się dokładnie na weselu, ja łapiąc krawatkę, a ona welon. Nie zwarzając na to, poznaliśmy się trochę własnie tam, lecz za tydzień poprosiłem ją o spotkanie i pochodziliśmy troche po miescie, pogadalismy i lepiej się poznali. Później okazało się, że zakochałem się po uszy w tej kobiecie i zacząłem słodzić jej w smsach, co jej się spodobało pozniej. Po kolejnych 2 spotkaniach zapytalem ja o chodzenie i sie zgodziła i jestesmy razem. Ja się jeszcze bardziej w niej zakochalem bo jej charakter i wyglad zauroczyly i mi na niej zalezy. Juz jej wyznalem jak bardzo ja pokochalem, ze jest dla mnie ważna itp. ona odwzajemnila mi te uczucia, ale to nie to co sie spodziewam, oczywiscie, wiadomo, miesiac to nic wiem, ale po prostu ona mnie po prostu traktuje jak bliskiego przyjaciela, chociaz przyznaje, ze nie zakochala sie we mnie od 1 czy 2 wejrzenia, ale ja w sobie rozkochalem i mi przyznaje, ze mnie kocha, ale jak mowie, nie to co sie spodziewam. Oczywiscie, jak ma czas, to ja odwiedzam oczywiscie i chodzimy gdzies na spacery, tylko powiedzcie mi jak mam podejsc do niej, zeby ja jeszcze bardziej w sobie rozkochac, tak bardzo jak ja ja kocham, a ja naprawde barrrdzo kocham i z nia wiele wiaze, prosze pomozcie, albo spytajcie co chcecie jeszcze wiedziec, jesli nie powiedzialem czego oczekujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifoczka
na to potrzeba niestety czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyczne wieczory kolacje swiece kwiaty moze lubi kino? teatr? nie slodz jej stale, adoruj, pozwol czu sie bezpiecznie, wyjatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllllllllllllllllla
moze kup jej kwiaty? zapros na kolacje, zapewniaj jka kochasz, moz ekup jakis drobniazg, a moze jka bedzie sylwestre kup sukienczke oczywisce ejzeli masz cos kasy? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bowen
no kino i film to moje glowne zainteresowanie rozrywkowe, ona takze za tym przepada, juz bylismy raz i nie mowie ze nie zaprosze jej wiecej, tak samo planuje kolacje, niestety kucharzem to ja nie jestem :D a w miescie nie mam specjalnie restauracji procz pizzeri, kebabow i gyrosow, a fastfoody romantyczne nie sa, lecz tuczace ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miłość jest to jest
a jak jej nie ma to nic nie zrobisz albo jest chemia albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań zapewniać
o tej miłości chłopcze, bo spłoszysz !!! poważnie, jak będzie taka pewna Twej miłości to przestaniesz być atrakcyjny, staniesz się nudny !!! dobrze Ci radzę, daj jej trochę niepewności ps. nie słuchaj tych kobitek, bo one tylko tak mówią, a jak przyjdzie co do czego to zmieniają zdanie!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bowen
no o milosci i moim uczuciu to zapewniam ostro od paru, postaram sie przychamowac z tym, dzisiaj juz sprawdze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań zapewniać
zrób tak żeby nie wiedziała czy nadal Cię kręci.... pomyśl jeśli jakaś laska rzuca się na Ciebie to też od razu tracisz chęć - niech pomyśli że przestała Cię interesować.... to dopiero ją będzie intrygować.... wtedy może ona przejmie inicjatywę... powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoomkaaa
04.10] 17:44 mądra odpowiedz:) To prawda, ona jak bedzie snuc to zycie nie z toba a atrakcjami dzieki tobie. Bo zycie z takimi wyjsciami jets ciekawse, a tak by siedziała i czy była nie w tylu miejscach. Jak to mowia prestiz sie liczy dla pan. One patrza dosadnie mowiac na pana mozliwosci- kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×