Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niegapsie

Faceci sie nami bawią!!!

Polecane posty

Gość niegapsie

tylko dlaczego to robia?mam na mysli konkretny przypadek: chce sie spotkac,gdzies wyjsc a w dniu spotkania ....jak kamien w wode!!!potem kilka dni ciszy i znow to samo,propozycja spotkania,wspolnego spedzenia czasu...a gdy tylko sie zgodzisz znow cisza.ktos to potrafi zrozumiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam_małe_pytanko
Bo facet myśli sobie tak. A im bardziej będę niedostepny tym bardziej ona bedzie za mną szaleć. To działa w obie strony. Kobietyy też tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknie mi serducho
a moze ma dizewczyne i chce sie spotkac ale nie ma jak sie "wyrwac' znam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegapsie
do pęknie mi serducho: ma dziewczyne!tylko wydaje mi sie ze bardziej fair byloby dac znac ze do spotkania nie dojdzie,niz udawac idiote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wert123
FAceci uwielbiaja sie nami bawic mam taki sam przypadek , zero cisza i w najmniej oczekiwanym czasie odywa sie ze chce sie spotkac , spotkamy sie luzz jest ok mowi ze sie spotkamy jutro a znow zadzwoni dopiero za dwa tygodnie :( facieci robia z nas isotki...Kobity nie mozemy tak życ zmienił sie swiat teraz my za facetami letamy a oni sie smieja z nas....Tak nie moze byc gdzie sa ci faceci ktorzy walczyli o względy kobiet?? Ja juz nie latam za facetami mam to gdzoes jak bede sama to trudno ale ja z siebie posmiewiska nie bede robic!!! Pozdrawiam i zycze wszytskim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy
no własnie cała ta sprawa smierdzi nietoperzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wert123
ja juz sobie powiedziałam ze ja nie bede latac jak głupia nastolatka w szkole za facetem to on ma sie starac , jesli sie nie stara to mu nie zalezy , inicjatywa tak naprawde powinna lezec po obu stronach a nie po jednej w szczegolnosci po stronie kobiety!!! Tacy faceci ktorzy nie sa mnie warci to za piątaka mogą mi rowa wylizać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie ...
spokój z nieodpowiedzialnym smarkaczem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×