Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sirka

mamy pracujące

Polecane posty

Gość Sirka

czy przyjełybyście do opieki nad dzieckiem młodą dziewczynę - 18/19 letnią? Jestem w klasie maturalnej, sytuacja w domu pogorszyła mi się dramatycznie i chyba po to, żeby myśleć o studiach muszę sama zacząć organizowac sobie finanse... =/ Pytam, bo myślę, że to może być trudna decyzja dla takiej Mamy - zatrudnić młodą dziewczynę do opieki nad własnym dzieckiem i pytam Was, czy jest sens, żebym w ogóle próbowała szukac takiej pracy. Dodam, że doświadczenie w opiekowaniu się małymi dziećmi mam spore, młodszego braciszka (6) i trzech małych łobuzów kuzynów (3 latka, 5, i 7) nad którymi regularnie sprawuję pieczę już od paru lat w sytuacjach kryzysowych =) czy jest w ogóle jakaś szansa, żebyście powierzyły swoje dzieci takmłodej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej do malutkiego dziecka nie przyjęłabym osoby tak młodej jak Ty, chyba że byłaby to jakaś moja koleżanka, osoba, którą bym znała i miała do niej zaufanie. Może do dziecka kilkuletniego tak, chociaż też nie jestem pewna, ale nie do maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam 20 lat, ale moja kuzynka ma wlasnie opiekunke 18-letnia dziewczyne :) nie mieszka w Polsce, ale z tego co wiem bardzo sobie ja chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zostałam mamą jak byłam w Twoim wieku i jeśli bym mogła Ci ufac to raczej tak. Widac po Twoim podejściu, że jesteś odpowiedzalną osobą i tak naprawdę wolałabym osobę która nie ma złych nawyków i która czeka na wskazówki jak ma postępowac niż starszą osobę wszystkowiedzącą. Przypomina mi się sytuacja mojej znajomej która do dziecka przyjeła swoją ciotkę osobę ok.50 letnią, ta zaś moczyła dziecku smoczek w alkoholu, żeby mocno spało i gdy to się wydało nie widziała w tym nic złego, jeszcze twierdziła, że taki \" srojdek\" nie będzie jej terroryzował jak ogląda telewizję. Zdecydowanie wolę młode osoby. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×