Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Dzien dobry :-D Ostatnia wychodze pierwsza przychodze ;-) Jem sniadankowe platki owsiane z bajerami :-) Milego dnia 🖐️ piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny zyje i nawet az tak bardzo nie przeginam z jedzeniem ale jakos nie mam ochoty na uruchamianie kompa nie wiem czemu moze przez to ze siedze w pracy non stop przy kompie a moze mi sie znudzil:))) jak narazie waga stoi w miejscu i nie mam zamiaru sie poddawac postaram sie czesciej zagladac a teraz ide nadrobic zaleglosci w czytaniu buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia.................................................. ....................... duszkasek.....91.............112cm..........64.......10 5.......113cm eulalia..........84kg.........108cm..........105cm....86 ,5cm...103cm gruba baba.....132............141.......................107..... ........... luli laj......................................................... ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka................................................. ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. oj wyszly swieta wyszly:(( a uda i piersi to jak i gdzie mierzyc? i dla pomaranczowych NIE PODDALAM SIE I NIE WPIERDALAM JAK KIEDYS ale jak czytam takich jak ty to mam ochote przestac sie odchudzac bo jak sobie pomysle ze mniejsza waga rowna sie zrytemu beretowi to chyba wole byc tolerancyjnym i milym grubasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jestes Karolinko!!! Piersi mierzymy w najszerszym miejscu, tak zeby centymetr przechodzil przez sutki :-) A uda albo pojedynczo- jak wiekszosc, równiez w najszerszym miejscu czyli jak najwyzej, albo (jak ja) obydwa razem, tuz pod posladkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko🌻 nie poddawaj się . W tobie cała nasza siła. Jak się poddasz to co z nami będzie? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak Wam uplywa niedzielka?? U mnie mile domowe nudy :-) Dietowo poprawnie. Na obiad bylo udko kurczaka (malutkie) pieczone bez skóry i zjedzne bez dodatków Jutro poniedzialek- obowiazki. Polowa stycznia piszcie dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... jestem już niedziela powoli przechodzi do historii... cały dzień byłam na mieście... niestety nie dotarłam pod Pałac Kultury, zrobiło się ciemno i zimno, wróciłam do domu... we wszystkich Centrach Handlowych wyprzedaże... istne szaleństwo!!!!! nic nie kupiłam... tylko towarzyszyłam mojej Agnieszce, już mi się nic nie chciało... tylko przygotowałam się na jutro do pracy i zaraz do spania i po dniu.... a jutro już połowa stycznia... jak ten czas szybko leci... zaraz koniec... niesamowite.... ja jutro mam wizytę u gina??? może jakieś badania?? dietowo też daję radę... tylko coś słodkiego... to sobie zastępuję morelami..... można wytrzymać!!!! trzymajcie się jutro się odezwę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam.... jestem tylko smutno ale ja tu sama coś piszę???? dzień zaczął się dobrze.. chociaż zaspałam... ale co??? pracuję ciężko od rana... humorek jest.... pogoda fajna i tyle???? pozdrawiam Was cieplutko!!!!!! wieczorkiem wpadnę... tutaj.... to ... może któraś się tu pokaże????? ppapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Jestem i ja, w nocy była u nas taka wichura,że strach było spać. Dodziu. od 13.01 się foliuję. Idę pod kołdrę na 2 godzinki, a dziś to się teraz zafoliowałam, ubrałam i chodzę tak, tylko smaruję się tymi kosmetykami co do tej pory, a potem jak się rozwijam to nie zmywam tego. Pozdrawiam wszystkie. chcecie poczytać? http://www.radosc-odchudzania.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszko, każdy wyparacowuje swój sposób, ja też się foliuję... używa własnej roboty miksturę taką jak pisałam wcześniej.... ale mam nadzieję że będę miała ten zimt creme..... a co robisz z biustem???? smarujesz jakimiś balsamami???? ja uzywam dwóch... jeden z kolagenem, drugi z wyciągiem w jakiś afrykańskich roślinek????? fajna sprawa polecam bo skóra przy odchudzaniu staje się luźna i wiotczeje, przy masowaniu robi sie gładka i elastyczna... jak zaczęłam się odchudzać to nie przykładałam do tego wagi ale potem jak obejrzałam lekkie zwisy to się zabrałam i za gimnastykę i foliowanie, co mi bardzo pomaga.... skóra się lepiej wchłania a to jest ważne w odchudzaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam do biustu avon ale się skończył. zamówiłam z ,,Fermona,,do biustu. Już jest na poczcie,tylko trzeba odebrać, a biust też foliuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jutro dla mnie ważny dzień bo ląduję u pani dr... ze wszystkimi badaniami... no i ustawiamy mój profil dietowy.... od środy nowy bój... może się uda???? tzn będę się bardzo starała żeby się udało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biust chcesz pomniejszyć... szkoda lepiej ujędrniać i niech będzie sobie jaki jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu napisz mi ile jest tej folii, którą kupujesz.(ile waży ta rolka,ile metrów ma I jaką szerokość.)proszę. ja znalazłam na allegro i niewiem czy się opłaca. http://www.allegro.pl/item154414492_folia_spozywcza_30_gold_najtaniej_na_allegro_.html http://www.allegro.pl/item156916722_folia_stretch_2_5_kg_super_cena_.html http://www.allegro.pl/item156178525_folia_stretch_2_65_kg_az_250mb_w_rolce.html http://www.allegro.pl/item157659249_folia_stretch_3_2kg.html popatrz- to takie jak twoja? teraz kupiłam kilka sztuk spożywczej ale ma 20metrów i starcza mi na jedno foliowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała pomniejszyć trochę tylko mąż kręci nosem... a po 2 dzieciaków to wisi do kostek ha,ha,ha, ponoć po 2 latach od zakończenia laktacji trochę zaczyna się podnosić. Moja mama ma 63 lata i ma ładniejszy biust niż ja-nie dość, że mi wisi to jescze te rozstępy... Jak chłopcy dorosną to będą mi za to kupować kosmetki na rozstępy.-teraz to mnie nie stać na profesjonalne, a to przez nich tak wyglądam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkasku🌻 na rozstępy oprócz schudnięcia są 2 metody . okłady z liści kapusty ( lekko sparzona musi być) - to wybiela. Nie kładź świeżej bo wypali. Wysmarować się białkiem kurzym , aż do wyschnięcia - to ściąga. Nic nie ryzykujesz , a w domu zawsze jest. Powodzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety! pędzę zdjąć te folie, wiesz dodziu nawet nie zauważyłam ,że chodzę w nich już 4 godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ach jak milo jest!!:-D tak ogólnie, nie pytajcie o szczególy :-) Zycie m isie podoba. Ale szaaa, bo sie spieprzy cos... czasem bywam przesadna, w takich sytuacjach zwlaszcze.. Dietowo sie trzymam niezle. Smaruje sie antycelulitem wieczorami (folii nie mam wiec sie nie foliuje, ale musze ja gdzies kupic). Polowa stycznia.. Dosc mam juz tych szarosci za oknem... Czekam z utesknieniem na slonce... Na obiad zupa brokulowa..pycha :-) Wyprzedazy pelno w kazdym sklepie... nie chodze, nie patrze.. Musimy oszczedzac aby zrealizowac marzenia... Wokól mnie ostatnio ponoc kreci sie ospa wietrzna.... a ja jej jeszcze nigdy nie przechodzilam... mam nadzieje ze sie uchronie :-O I przy okazji chorób zakaznych- czy szczepienie przeciw rózyczce jest jedno na cale zycie czy trzeba je powtarzac co kilka lat??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka raz na zawsze. Duszkasku🌻 teoretycznie można. Tylko to będzie jednorazowego użytku , a nie o to ci chodzi:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje. He,he-pewnie ,że nie o to mi chodzi.... dodzia chyba włączyła kompa tak?jesteś?- nie poparzyłam się,mio że siedziałam 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gruba baba. Ty nie patrz na jakieś pojedyńcze głupie wpisy-patrz ile nas jest! i wszystkie cię kochamy!❤️ podaj gg. albo jak niechcesz podawać to ja podam swoje gg:5905199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą!!! właśnie ja po domowym SPA.... zaliczony WF... foliowanie....balsam.. na ciało... biust oczywiście na stopy specjalny.... i człowiek czuje się o 150 kg lżejszy... a o 50 młodszy!!!!! co dziewczyny jak minął kolejny dzień walki???? ja po lekarzu... bez badania tylko skierowanie na kolejne USG piersi, tak to odwlekałam bo jak tylko robię to badanie to zaraz skierują mnie na konsultacje do specjalistów i tak mi się zejdzie kilka miesięcy... a zaczęło się bardzo niewinnie i zabawnie, bo w zeszłym roku w połowie kwietnia poszłam do .... wróżki.... i kobieta powiedziała mi że będę miała jakieś problemy zdrowotne... pytała mnie o tarczycę o piersi, płuca, wracając od niej postanowiłam, że zrobię sobie mammografię, zażyczyłam sobie to badanie u mojego dr... tak za bardzo to ni chciał, ale mnie skierował... i co znalazły się.... w obu piersiach niespodzianki, tak ułożone że nie są wyczuwalne przy badaniu ręcznym... i tak się zaczęło... potem USG... potem onkolog, biopsja i to trwało kilka miesięcy, w zeszłym roku pan dał mi skierowanie... a mi się nie chciało znowu przez to przechodzić...... no ale teraz to już pora.... trzeba to sprawdzić, bo te moje guzy nie leczy się ani farmakologicznie, ani chirurgicznie.... trzeba z tym żyć!!!! tylko kontrolować!!!!! cytologia jak co roku... no i już będę całkowicie przebadana!!!!! miałam się wyłuszczyć... tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem duszko byłam zajęta... ale już jestem.... a o co chodzi z Karoliną... czym ona się martwi??? jakimiś beznadziejniakami...o nie.... pamiętajcie iż chamstwu w życiu należy przeciwstawić się siłą i godnością osobistą!!!!! Karola olej te pały i pisz!!!!! my jesteśmy Tobą!!!! pamietaj nikt nie ruszy kupy.... bo kupa wiadomo śmierdzi!! a my jesteśmy w kupie nie?????? bo w kupie raźniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski. mały nas zatrzasną w pokoju-była jazda,odcięci od czegokolwiek a klamki w drzwiach niema! połamaliśmy mu zabawkę,żeby coś się nadało-i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...witam...jestem już w pracy.... pisać... pisać....pisać..... lecę popracować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ujędrnienie piersi
na ujedrnienie piersi dobrze jest stosować "Spiruline " w proszku ( algi morskie), ja kupuję w sklepie zielarskim , Troszkę tego zielonego proszku rozpuścić w wodzie mineralnej i posmarować piersi ....działa jak maseczka sciagająca i podnosząca piersi do góry.Polecam , naprawdę warto ! tu jest link http://www.dlapacjenta.pl/sklep/product_info.php?products_id=318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ujędrnienie piersi
niestety nie otwiera sie na właściwej stronie. Trzeba kliknąc w ten link , nastepnie po prawej stronie kliknąc na " Parafarmaceutyki - inne " i otworzy sie właściw stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×