Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Na forum o Adipex jest ,,gosinka,,-mówi,że jest lekarzem i prosiła nas ,żebyśmy powpisywali w swoje stopki informacje,że tylko pod kontrolą lekarza itp.więc sobie wstawiłam, trudno może wcięłam się w to forum niepotrzebnie.POwodzenia w waszych zmaganiach i dziękuję,za wszystko. Znalazłam się pewnie w niewłaściwym miejscu. Pozdrawiam. Pa,Pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 45minut szybkiego spaceru ,szkoda że od razu nie widać efektu jak tłuszcz ze mnie odparowywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pereło ja właśnie po 10 latach palenia rzuciłam papierosy z dnia na dzień pamiętam że było ciężko i naprawde trzeba mieć silny charakter szkoda że ten charakter zawodzi mnie teraz przy dietach myśle że otyłość to też rodzaj nałogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry popoludniowo!! Dopiero sie przywloklam z roboty. Wyjatkowo pózno. Obiad nie zrobiony :-O Ale spiesze sie pochwalic!!! waga na dzis- 82,4!! czyli 1,6 kg w 9dni!!! oprócz tego ubytek 0.5 cm w biodrach, 2 cm (!!) w udach i .... uwaga!!!! 4 cm w tali i!!!!!!!! Mówilam ze brzuchacz spada!!!!! Alez sie ciesze!!! Ja mam taka budowe ze mi z talii spada najszybciej! Nie sadze zeby mnie centymetr oszukal, mierzylam sie 3 razy :-D A co do chemii w odchudzaniu to ja stanowczo przeciw jestem, bez wzgledu czy to przypisane przez lekarza czy bez recepty. Niejedna osoba udowodnila ze z kazdej wagi mozna schudnac bez faszerowania sie tabletkami. agawa uwierz mi- najgorsze pierwsze dni, pózniej to niejedzenie nawet zaczyna ci sprawiac radosc bo widzisz efekty, a i organizm sie przyzwyczaja do innych nawyków. powodzenia i pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....90kg..........111cm..........63.......104c m....112cm eulalia..........82,4kg.........107,5cm......103cm....82 ,5cm...103cm gruba baba....132kg.........141cm.....................107cm....... ..... luli laj...........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. gonia73............................................ ....... ...... ............ agawa99.......99kg...................................... ..................... Zamieszczam uaktualniona tabelke! Wpisujcie sie- te które jeszcze sie nie wpisaly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszko spoks!!!!!! ja Ci nie zarzucam... nic bo to Twoja sprawa!!!!, ale są to leki.... a Adipex nielegalny nie tylko w Polsce ale i w krajach UE, poszukaj go w katalogu leku, czy w lekach współczesnej terapii....a jeżeli jest na forum adipexiar lekarka... to życzę jej zdrowia!!! i szybkiego chudnięcia!!!! jesteś nerwowa ale to tak działa sibutramina.. doprawdy nie miałam zamiaru Cię urazić..... tak to sobie wzięłaś dosłownie???? nie przesadzaj!!!!! ja nam 43 odchudzam się może 23.... zjadłam wszystko, co było mozliwe każdą chemię... wzięłam.... zaczynałam od leku Teronac, potem był Aviprom, Mazindol...... Meridia, pierwszy raz jak pokazała się na rynku....i wiele innych świństw.... czy to rozumiesz???? że to jest cała tablica Mendelejewa....... i gdyby taki środek super był, to nie była bym taka rozwora jak teraz???? miałam takie problemy z wątrobą że nie mogłam zjeść jabłka surowego??? bo puchłam,... dlatego nikomu nie radzę.... każdy jest kowalem własnego losu.... kończę ten temat.... bo widzę że jesteś nakręcona przez cały dzień całkiem niepotrzebnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio gratulacje, no mi też możesz zdjąć 2 kg... mało ale cieszy!!!! spadam karimata czeka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objadlam sie :-O Ale bylam nieludzko glodna bo od rana tylko platki owsiane o 7.00 i 2 banany w pracy... Polknelam wiec 2 kanapki z ciemnym chlebkiem i chyda wedlinka i miseczke suszonych owoców i pestek czegos tam... zapilam woda :-) I biore sie za obiadek bo maz niedlugo wróci i co ja mu dam?? Owsianke moja?? :-D dodziu droga gratulacje przyjmuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jestem nerwowa,po prostu nie takie było przesłanie stopki jak ty to zrozumiałaś,ale skoro przeszkadzało.... Gratulacje eulalio!niech dalej tak spada.I wszystkim pozostałym życzę tego samego. :( :( :(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza zalegla,aaa?? obejzalam rozdanie Telekamer, wzielam prysznic i gotowa jestem na lulu :-) Plecy mnie bola okropnie- albo mnie przewialo, albo za ciezko pracuje albo moze spalam zle.... trudno zgadnac. faktem jest ze boli dlatego zaraz sie klade do lózeczka, biore ksiazeczke i sie bede wieczorowo relaksowac :-D dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, własnie ja tez wczoraj ogladałam tą imprezę,... tak mnie to wciągnęło że już potem zrobiło się późno... młody zabrał mi laptopa i tyle... a jakie wrażenia???? ja już w pracy, chyba zima nam się robi jednak????? a Warszawa tonie w tulipanach, na każdej ulicy stoją kwiaciarki.... a tulipany w bajkowych kolorach.........a tu zaczyna padać śnieg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas troszkę śniegu ale wstrętny wiatr wieje,a mogło by być tak fajnie. Co do wczorajszego tematu to faktycznie czy używamy wspomagaczy czy nie to indywidualna sprawa każdej z nas,ale co do tamtej mojej stopki to przyznam Dodzi rację,wydawało mi się,że każdy ma swój rozum,ale racja,że niestety zaglądają tu czternastolatki.......i faktycznie mogło to wyglądać jak zachęte, więc stopki niema, a dodzia jest mądrą kobitką..... Buziaki dla was wszystkich 👄 Dodziu,a to dla ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz : TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....88kg..........111cm..........63.......104c m....112cm eulalia..........82,4kg.........107,5cm......103cm....82 ,5cm...103cm gruba baba....132kg.........141cm.....................107cm....... ..... luli laj...........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. gonia73............................................ ....... ...... ............ agawa99.......99kg...................................... ..................... Zamieszczam uaktualniona tabelke! Wpisujcie sie- te które jeszcze sie nie wpisaly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien Wszystkim! Juz po pracy i po obiadku :-) Dzis pomidorowa z makaronem (strasznie lubie) Co do wczorajszych Telekamer to zadna rewelacje. Laureaci przewidywalni. Ze Brodzik i Malaszynski jako najlepszy aktor i aktorka mozna sie bylo spodziewac (swoja droga on jest z Bialegostoku :-) ), ze Rubikowi sie cos dostalo to tez zadne zaskoczenie... A zauwazylas dodziu jakie nie wyszukne stroje byly w tym roku?? sama skromnosc i prostota niemalze. Ze o fryzurach nie wspomnie... naliczylam conajmniej 3 \'gwiazdy\' w zwylkym \'kucyku\'... min. J. Brodzik. Skromnie i ladne.... Zima przybyla..brrrr. Alez dzis zimno..Skoro piszecie ze u was tez to znaczy ze mimo odleglosci pogode mamy podobna.. Czapke dzis przeprosilam... mam nadzieje ze to dlugo nie potrwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, nie mam bladego pojęci ile Rubik ma lat, bo ta jego laska to małolatka.... wyglądała jak jego córka??? jaki kraj takie gale??? jakoś nie gustuje w Brodzik, wolę chyba Cielecką, ale zwrócilaś uwagę na Ewę Bem.... właśnie ma efekt jojo..... biedna???? ruski kwadrat 6 na 9.... taka wielka torba.... kto przykuł moją uwagę to Gąsowski z Anką Głogowską... fajna nich para??? a nie widziałam Liszowskiej..... jest tak ostatnio lansowana, a jej nie było, a Małaszynski to jak mały chłopiec zachowuje się... a nie gwiazdor .... amant.... taki bardzo skromny, trochę za bardzo delikatny????? tak dla mnie to ogólnie kicha, ale zobaczyć trzeba..... obowiązek... obywatelski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też miałam czapkę taką z daszkiem, aby śnieg nie padał mi na twarz!!!! otuliłam się szalem, rękawiczki..... i można trwać na mrozie.... ale podobno w Polsce mrozik ma zabawić niedługo???? całe moje szczęście bo ja nawet nie mam takiej prawdziwej kurtki na zimę, a moje zeszłoroczne no to takie trochę a duże, a zresztą oddałam się siostrze..... no i jutro będzie cebulka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pora spadam do wyrka.... bo rano trzeba wstać pozdrawiam... cieplutko!!!!!! bo my się zimy nie boimy!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzia super spostrzeżeni a Bem ma faktycznie jo-jo już była taka szczupła kiedyś a teraz szkoda gadać .Rubika dziewczyna jest od niego chyba 23 lata młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak Ewa Bem szybko dosc schudla to i szybko przybrala...:-( szkoda, lubie ja jako artystke... kiedys tez lubilam jako osobowosc..teraz nie wiem... Kasia Figura sie postarzala... A Ania Glogowska ponoc w ciazy..próbowalam sie dopatrzec..ona strasznie sympatyczna..za Gasowskim nie przepadam... ale niech im sie szczesci .. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam,,,, ja też nie przepadam za Gąsowskim, ale bardzo podoba mi się Ania... bardzo, jest sympatyczna.... apetyczna.... bardzo ma dużo wdzięku. i kobiecości.... super laska!!! czytałam w szmatławcach o nich, ale ciąże to demenowała, że to nieprawda... jest partner po kilku zwiazkach... z Liszowska też on był, to chyba wiecie.... jak to opowiadał że wygrał ja w karty od Rozmusa... w tv... obciach... naczytałam się takich newsów, jeszcze w zeszłym roku, bo ja łapię taka fazę kupuję przez kilka tyg jakieś kolorowe plotkarskie gazetki.... poczytam.... a potem znowu nie kupuje rok albo i lepiej???? a co do pani Ewy B to jest biedna osoba, bo jak udało jej sie fajnie odchudzić, czytałam z nią wywiad po urodzeniu swojej córki drugiej Pameli. zaczęła tyć... potem schudła trafiła na pierwsze strony gazet.... zrobili z niej gwiazdę medialną, propagującą zdrowy styl życia..... firma Biotonic, złapała ją j jej image , an reklamowanie ich produktów... ja kiedyś cos u nich lupowałam,, i dostawał od niej co tydzień list zachęcający do zakupów ich produktów, oczywiście z jej wizerunkiem..... jak teraz to piszę do Was, to dochodzę do wniosku... jednego.... NIGDY GRUBAS NIE BĘDZIE CHUDZIELCEM... no bo to jest taki bardzo widoczny przykład..... a znacie Joanną Kurowską.... ona też ładnie sie odchudziła i trzyma się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie nas dzis rano przysypalo sniegiem!!! Kto dlugo spal nie mial okazji ogladac tego zjawiska przyrody bowiem topnial blyskawicznie.. teraz widac go jeszcze gdzieniegdzie.. Snieg w Londynie to wydarzenie zadkie totez mnóstwo ludzi robilo dzis po drodze do pracy zdjecia... ja nie bylam gorsza, tez mam kilka fotek ku pamieci :-) Teraz jest ok.4\'C, mokro ,zimno i szaro-buro. Brrr Byle do wiosny!!!!!!! Dzis mnie naszly ciezkie kobiece dni i czuje sie spuchnieta i ogólnie nie do zycia :-( Bede sie byczyc cale popoludnie.. a co? nie wolno mi?? ;-) 👄 trzymajcie sie i piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Mam 27 lat ,córkę 5 letnią i drugą połowę od 9 lat.Kiwdyś byłam młoda piękna i chuda ale bez przesady oczywiście.Obecnie ważę 104 kg przy wzroście 180 . O tyle dobrze że jestem wysoka i jakoś w miarę możliwości potrafię zaokrąglenia ukryć.Nie moge zgubić tej wagi od urodzenia dziecka .Pozwalałam sobie na wszystko w ciąży i nie dbałam o to że w przyszłości bedzie taki problem zgubić tą wagę . Teraz już wiem że to strasznie cieżka droga przez męki ,ale też wiem że jak się zgubi trochę to mobilizuje do dalszej walki. Diety stosowałam przeważnie 1000 kcal ostatnia walka była latem 2006 r. Zeszło mi jakies 4 kg oczywiście ćwiczenia były,folia też i szczotkowanie tz.ciała. I co sie stało....? Jestem znów przy wadze wyjściowej czyli 104 .Jak wiadomo świeta są poto aby sobie podjadać a ja nie zaprzeczę że nie lubię , wręcz kocham jeść . a teraz do żeczy.... Chciała bym się do was przyłączyć ponieważ widzę że takie pisanko niektórym pomaga i mobilizuje do gubienia kilogramków. I chciała bym także żeby załozycielka troszkę częściej się odzywała i trwała w tym co dotychczas uzyskała bo szkoda by było nawet jeden kilogramik sukcesu zaprzepaścić. Mam koleżankę która ważyła 147 kg i schudła tak bardzo że teraz jest taką laską że nie jedna seks-bomba jej zazdrości.Nie powiedziała mi jednak jak to zrobiła ale to trwało 3 lata wyżeczeń i cwiczeń aby teraz mogła się cieszyć wyglądem .Mam nadzieję że nie zanudzilam was swoią historią i mnie przyjmiecie do waszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna witaj wsród nas !! My tu sobie milo gawedzimy nie tylko o odchudzaniu, chociaz ostatnio jakos tu pustawo.. :-( zycze powodzenia i wytrwalosci. razem damy rade!! wpisz sie do tabelki, jest na poprzedniej stronie bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziękuję za przyjęcie mnie do waszego grona .Jestem dzisiaj tylko po śniadaniu i pózniej przekąski w formie bułki.🌻 Na początek chcę aby mój żołądek troszkę się skurczył i abym mogła mniej w niego wpychać. To taka moja metoda i oczywiście do tego trzeba bardzo wolno konsumować żeby metabolizm przyspieszył. A wiem że to działa ponieważ już próbowałam . Pózniej nie da rady się obiadać bo żołądek jest mniejszy a to boli jak chce sie więcej do niego napchać.Co wy na to powiecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny,że się nie udzielam ale już drugi dzień okropnie się czuję..:( buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko tyle ze za malo jesc to tez nie sposób... No i ta bulka mi sie nie podoba jesli mam byc szczera... Postaraj sie zrezygnowac calkowicie z pieczywa zwlaszcza bialego. I pij duzo wody.. albo herbat nie slodzonych.. Ja wlasnie wychylam trzecia.. zielona.. z powodu zaistnialego @ apetyt mi wzrósl i musze woda go zalac zeby siedzial cicho :-P Zimno..... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszkasku co z Toba??? czemu zle sie czujesz??? chora jestes?? usciski dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja sobie będę dla siebie bo tu i tak nikt sie nie odzywa chyba wszystkich wywiało szkoda pa pa sukcesów w odchudzaniu Ja bedę się też starała 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×