Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

U nas ok. Antek idzie do przedszkola od stycznia. Ślemy go do Kid\'s Academy na Jaroszówce. Prywatne przedszkole artystyczno- językowe. A w kwietniu powiększy się nam rodzina więc na razie nie dietuję. :) Ale staram się zdrowo odżywiać... ciemne pieczywo, chuda polędwica, nie jem ziemniaków, nie piję słodkich napojów ani nie jem po 18. Jak na złość mam zachcianki na słodkie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Luli laj...gratulacje!!!!!!!!!!!! jak nie jesz ziemniaków to staraj sie jeść dużo pomidorów bo potasu będziesz miała niedobór.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
Jak wy jecie? co jadacie na sniadania i w ogole,mozecie udzielic mi kilka rad ,jak jesc by schudnac ? Violka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramcia
Witajcie,nie macie nadal żadnych wiadomości od Karoliny?Muszę i ja się pochwalić.Od 2 lipca do teraz zgubiłam 22 kg i jestem w połowie drogi.Wazę 84 kg i do przyszłego roku mam zamiar dobić do upragnionych 60.Musze powiedziec,ze z miłą chęcią Was czytałam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramcia
To znaczy wyznaczyłam sobie czas do przyszłych wakacji.Moja walka będzie wtedy trwała okragły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z autopsji bardzo Wszystkim polecam kurację ( TibetanHerbs ). Oryginalne Zioła Tybetańskie na odchudzanie. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością. https://youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru dni w wolnych chwilach czytalam topik od deski do deski. Poczatkowo bardzo kibiciwalam autorce ale jak zaczela olewac topik i kolezanki ktore naprawde trafily jej sie w dzisiejszych czasach jak wygrana w totolotka to sledzilam poczynania jej kolezanek. Na koniec dochodzac do historii dodzi to plakalam. Powiem tylko tak - gruba babo mialas taką szansę z tymi dziewczynami na odchudzenie się a ty wolalas znow zarcie zamiast probowac tego co one i cwiczen i diet i rozmow z nimi. Wiem że to dzialo się dekade temu, ale przypuszczam że dzis gruba babo vel karolino wage masz podobna lub większą a takich wspierajacych kobietek to watpie że jeszcze kiedyś znajdziesz, choc bardzo ci tego życzę bo wiem że wsparcie to podstawa i to w kazdej dziedzinie zycia To tyle naprawde piekny topik, bardzo mnie ujely dziewczyny, szkoda że sie zakonczylo ich opisywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×