Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnjaK

Coś na katar dla malucha?

Polecane posty

Śmiało można powiedzieć, że wybór odpowiedniego i właściwego lekarza pediatry nie należy do rzeczy łatwych. Wszystko przez bardzo dużą ilość ofert tego typu na rynku. Ale wystarczy się trochę zejrzeć, żeby znaleźć naprawdę ciekawą i dobrą ofertę. Przykładem może być na przykład http://pediatra.slask.pl/ Wydaje mi się, że dwadzieścia pięć lat działania na rynku jednak o czymś świadczy oraz, że jest to oferta naprawdę warta uwagi. Co ciekawe, istnieje tam możliwość zamówienia wizyty domowej w takich miastach jak Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec, więc obszar działalności jest naprawdę pokaźny :) Całość też wydaje się być godna zaufania :) A wy znacie jakiegoś pediatrę warte uwagi na terenie województwa śląskiego? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady w tym obszarze tematycznym ;) Warto mieć w razie czego namiary na większą ilość sprawdzonych lekarzy, bo nigdy nie wiadomo jak potoczy się dana sytuacja. Także jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę cichy jest mój Simple a raczej te tłokowe kompresory to bywają dość mocno hałaśliwe z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga1990x
Używamy od paru miesięcy inhalatora Alergia Stop i ładnie aerozol wchodzi w płuca, dobre efekty czuję przy alergii ale też jak się synek zaziębił to taka kuracja też dużo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruzne są pulki cenowe, ja mam Alergia Stop za sto żłotych plus minus i daje radę, moim zdaniem wcale nie trzeba kupować inhalatora za 2 stuwy zeby inhalacja miala sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam problemy z krtanią to fajnie inhalacja bol złagodzila, aparat mam polski Simple i korzysta się dość szybko, pobiera lekarstwo bez strat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wziąć jakiś mniejszy inhalator moim zdaniem, żeby go można było szybko złożyć, spakować i ze sobą zabrać w drogę, ja mam Alergia Stop i tutaj rzeczywiście kwestia przenoszenia jest bardzo wygodna, nie ma dźwigania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzeń jest dużo, ale trzeba patrzeć żeby były aby na pewno medyczne..takie atesty ma nasz Simple na pewno, to jednak dużo zmienia, inhalacja jest wydajniejsza, bezpieczniejsza jeśli sam sprzęt ma testy kliniczne zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo używamy Simple w terapii górnych dróg oddechowych ale przy zapaleniu płuc też się jakiś czas temu sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×