Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

Po ślubie para młoda wypuszcza z rąk 2 białe gołąbki - co o tym myślicie?

Polecane posty

Na początku mi sie ten pomysł podobał ale teraz nie za bardzo. Ptaki mogą nasrać albo jak się je pusci w górę to nie ulecieć tylko zaraz gdzies siąść i wtedy kicha. Wypowiedzcie się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze to kiczowate strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
moim zdaniem to nie najlepszy pomysl, tak jak napisalas, one mogą nie poleciec tak jakby sie chcialo. Bylam na jednym slubie z takim elementem i to nie wyszlo. Pani mloda bala sie ich, miala dziwny wyraz twarzy, gołąb nie chciał odlecieć z jej ręki, ona chciala go zrzucić, w koncu ktos jej pomogl... nie za ciekawie to wyglądalo, na filmie moment ten wycięto, tym bardziej widac, ze czegos tam brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i ryzyko
i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
eee tam mi się pomysł nie podoba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej kuzynki na ślubie
były te gołębie,wszystko wyszlo dobrzeodlecialy wysoką w górę,a nikogo nie nasraly:-Ja jednak na swoim slubie nie chcialabym mieć golębi,faktycznie za duze ryzyko:-oRaz wszytsko wyjdzie ok,innym razem nie,np.gołąb zmaist oleciac siądzie komus na glowie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na swoim slubie
mialam i nic mi nie nasraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby tak zamiast golebi pare borsukow? zwialyby w krzaki i zaczely borsuczyc, to dobry znak na przyszlosc, no i tesciowie sie uciesza ze moze to wrozba rychlych wnukow ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na slubie na tzw.bramie znajome wypuscily z kartonu 2 gołebie.Bardzo efektownie to wygladało a nie musielismy ich trzymac-miła niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak polecą ładnie
to nikt ne bedzie pamietał że były gołebie a jak komus nasraja na głowe..albo na państwa młodych..to jeszcze długo ludzie beda mieli ubaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze my bedziemy pamietac wkoncu to była niespodzianka dla nas,pozatym jest to uwiecznione na filmie z naszego ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
ja odradzam..mojego meza tata hoduje gołebie...jak wychodzilismy z kosciola wypuscili 100 ptaków w ramach 100 lat zycia...taka byla niespodzianka,ze malo co trupem nie padłam ze strachu i z wrzasku tych zwierzatek ;) ale dziwne...innym sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to jest
wieśniackie :o smiesznie jakby jeden nasrał ci na kiecke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaki są głodzone
Najgorsze moim zdaniem w tym wypuszczaniu gołębi jest to że takie gołębie są specjalnie głodzone przez 1-2 dni aby nie nasrały na państwa młodych... Dowiedziałam sie tego od człowiek aktóry oferuje takie "usługi" ślubne nie lubię męczenia zwięrząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARZECZONA NARZECZONEGO
A CO POWIESZ NA BALONY NP. 100 BALONOW DOSTOSOWANYCH DO KOLOROW WYBRANYCH DO DEKORACJI KOSCIOLA CZY STROJOW PANSWTA MLODYCH TEZ PIEKNIE WYGLADA TAKI ELEMENT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię męczenia zwierząt - a w tym wypadku na to wychodzi, że są męczone. Poza tym, to dla mnie straszny kicz - ale o gustach sie nie dyskutuje, więc autorko, rób tak, żeby tobie sie podobało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARZECZONA NARZECZONEGO
ZAPOMNIALAM DODAC ZE NAPOMPOWANYCH HELEM BO INNACZEJ NIE POLECA DO GORY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-duszyczka
co za głupi pomysł ja wiem że tak się gdzieniegdzie robi ;] ale nieeeeeeee odpada nie dość że molyby nasrać to i jeszcze przecież to tak jakby wypuszcza się tak jakby miłośc tych dwoja którzy dopiero co sobie ślubowali wiernośc i miłość :/ :/ :\ :| :] :} daremny pomysł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam
Widziałam taki ślub. Goście się po kątach nabijali, że "nowobogaccy" się znaleźli. A niektóre panie zazęły piszczeć i się ukrywać, bo się bały, ze gołębie nasrają im na suknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golebie sa faktycznie do kitu, moga miec ptasia grype... Sraja gdzie popadnie, lataja niewiadomo jak, jakos przeraza mnie widok panny mlodej w bialych koronkowych rekawiczkach trzymajacej w reku golabka za brudne lapki. I z tymi kartonami tez pomysl chrzanowy... Gdyby czlowieka ktos wypuscil z kartonu?Ojajajaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla787
Dora -gdyby glupota miala skrzydal sama bys pofrunela jak golebica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się brzydzę gołębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×