Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

__________TUTAJ WPISUJCIE POMYSŁY JAK UATRAKCYJNIĆ WESELE__________

Polecane posty

Gość Atorod
Ja myślę, że sztuczne ognie zrobiły by furorę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczka
1. Sztuczny niski dym (taki co się sunie po podłodze) - efektowny przy pierwszym tańcu, 2. Bańki mydlane 3. Sztuczne ognie o 24.00 4. Karaoke 5. Fajne zabawy na oczepinach 6. Fajne tańce, np.: Macarena, Samba De Janerio, Asere Je, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.golabki wypuszczone po ceremoni 2.wypuszczenie balonow z bagaznika 3.balon strzelajacy 4.fontanna czekoladowa 5.fontanna tortowa 6.pokaz fajerwerkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz fajnych gości
to nic nie potzreba oprócz dj do zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza zabawa jest wtedy kiedy masz SUPER muzykę i gości, którzy chcą się bawić. Uatrakcyjnić można zabawami :) ostatnio byłam u koleżanki na weselu była tam super zabawa :)na najzabawniejszą twarz wesela, kobitki miały za zadanie naciągnąć podkolanówkę na twarz facetów i powoli ją ściągać. Śmiechu kupe!!!!! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoonka
Pomysł z 'niskim dymem' jest fajny :) A ze swojej strony polecam fotobudkę. Byłam ostatnio na weselu gdzie taka była i wszyscy mieli z tego super zabawę a Para Młoda niepowtarzalną pamiątkę. Jesli ktoś się zastanawia nad taką to tu znajdziecie kilka praktycznych wskazówek http://fotoslub.info.pl/szalona-budka-pomyslem-na-urozmaicenie-wesela/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nie była u twojej siostry-tak jak pisałas w innym topicku, co nagle reklama jednej firmy na 3 tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-fotobudka - drink bar :-) Żadnych pokazów fajerwerków bo to już jest nudne i zabiera niepotrzebnie czas zabawy :-) Tak samo puszczanie lampionów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nachlana panna młoda odstawia striptiz na stole a w tym czasie młody ślini się ze świadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotobudka to naprawdę fajny pomysł cieszący sie coraz większym zainteresowaniem. Można sie przy niej świetnie bawić, a to tego zdjęcia z niej są świetną pamiątką. Oczywiście trzeba znaleźć dobrą firmę oferującą takie usługi. Karaoke to też ciekawy pomysł, pod warunkiem że nasi goście lubią takie klimaty i będą się chętnie bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie przede wszystkim fajerwerki. Może do najtańszych nie należą, ale przy rezygnacji z innych atrakcji sprawiają, że koszt wesela nie jest większy, a za to bardzo efektowne widowisko. Osobiście korzystałam z usług www.pol-expance.pl/ i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×