Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna xxxyz

Czego potrzebuja faceci od dziewczyn??

Polecane posty

Gość Samotna xxxyz

Zastanawia mnie to , niby kiedys bylo tak ze faceci nie rozumieja kobiet , ateraz my nie rozumiemy facetow, sami nie wiedza czego chca ladnej dziewczyny z seksownym cialem , czy brzydkiej dziewczyny z fajnym charakterem...O co loto ...Niech jakis facet sie wypowie jakiej pragnie kobiety chodzi mi o wyglad zewnetrzny jak i o zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna świnia
faceci pragną ciepła i uczucia , bliskości i lodzika z połykiem od czasu do czasu a z kobieta trzeba się rozumiec to się czuje rozmowa ma się kleić i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietę potrzebuję
dziewczyny mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna świnia
brzydkie kobiety są do kitu nieśmiałe, nierozrywkowe z kompleksami , te ładne z reguły wiedzą czego chcą bawią się bo z reguły maja przyjaciół i wiedzą czego chcą od życia są śmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
te ładne jak maja prace zgodze sie. to maja kase by sie bawic itp:) te mnije ładne szukaja kogos kto im da te prace i tez hulaja ale za jego kase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvvvdsdvsd
Myślę że ładnej (ale nie idealnej, bo się wtedy boją o jej wierność) laski, nienatrętnej, nie słodkiej idiotki, ale nie bardzo inteligentnej (bo nabawią się kompleksu głupca), z wykształceniem takim samym lub niższym, dziewczyny która ma swoje zainteresowania, nie oddaje się bez reszty facetowi, jest dobra w łóżku, bez kompleksów, chętnie użycza odbyt i usta, ale miała niewielu partnerów(najlepiej 1-2 lub żadnego), czułej, pieszczochy, zadbanej, długowłosej, z jędrnymi cyckami. To taki ogół, pewnie są odstępstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna świnia
hahah aj nie lubię w pupę więc użyczanie odbytu to sprawa względna , ale szparę musi kopsać często i chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
inteligentni wolą inteligentne wtedy nie maja kompleksu glupca a walsnie dzieki jej inteligencji szlifuja bardziej swoją humoru, ciepla, inteligencji, to były cechy najbardziej poządane jak czytałam ostatnią książke. Taka co sie nie oddaje facetowi, ale rozrywkom:P imprezy i lokale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
--------->stańczyk "Czułości i opiekuńczości" to prędzej kobieta potrzebuje od mężczyzny a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvvvdsdvsd
poza tym powinna dobrze gotować, dobrze się ubierać, mieć gust, nie mówić o swoich byłych facetach chyba że facet pyta, zachwycać się facetem, wmawiać mu że jest inny niż pozostali, że z nikim tak się nie czuła, spełniać jego fantazje erotyczne, ale też mieć swoje i żądać od niego by je spełniał, ładnie pachnieć, być czyścioszką z pachnącymi włosami, oddechem, cipką i stopami, powinna mieć zadbane dłonie, ładne oczy, często się uśmiechać, być ciasna, ładnie wyglądać nie tylko na wyjścia, powinna lubić prace domowe, powinna zarabiać, powinna kochać zwierzęta i dzieci, ale na te dzieci przypadkiem nie naciskać, ani tym bardziej na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz nie wiem... ja jestem dosc ladna, oryginalnie sie ubieram itd...a bardzoo niesmiala...mamw szechstronne zaintesresowania:p a wsrod bliskich zmieniam sie w wulkan energii i....... jakos wielbicieli nie mam...choc zauwazylam pewną interesującą osobe jak chylkiem na mnie zerka(moze mi sie zdaje:P) sadze,ze sprawdza jak sie zachowuję wsrod otoczenia itd...zresztą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
a ja własnie szukam takiej baby i żeby lubiła piwko ze mną pić i się nie przypierdalała , że rozrzucam brudne skarpetki po domu i myję naczynia jak się stos ubiera i żeby nie zawracała mi d... takimi błahostakim jak brudny talerz w zlewie i pokrewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
najgorsze kobiety to są takie , że mówią o osbie , że są łądne , żenada wszystkie jesteście ślicznymi , pięknymi i mądrymi księżniczkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwew
najbardziej mnie rozśmieszył tekst że ładne dziewczyny są pracowite, a brzydule szukają bogatego faceta który będzie na nie zarabiał. .. hahahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietę potrzebuję
kobietę potrzebuję aby mieć kogo kochać , przytulać , rozmawiać ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rferferfefrefr
i rżnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kobra
nie wiem dsvvvdsdvsd, ale jest coś cholernie cynicznego w tym co piszesz i mam nadzieję, ze nie wpadnę w ręce nikomu takiemu jakty... zasmucasz mnie nie tyle swoją radosną listą życzeń, ile tym, że brzmi to nader instrumentalnie i już wpółczuję twojej dziewczynie. która tez ma prawo mieć gorszy dzień, smucic się, nie chcieć się kochać, czuc sie źle, oczekiwać pocieszenia, moze jej się nie podobać, ze robisz różne rzeczy lub jak je robisz.... ale nic to, przecież pójdzie na odstrzał albo niech inny ją bierze(pewnie tez z wymaganiami 2-3 partnerów na koncie), bo przecież tego kwiatu jest pół światu... najpełniej twoje wymagania spełni silikonowa piękność...o ile będziesz ją porządnie mył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvvvdsdvsd
kobra, ja również mam nadzieję że nie wpadniesz w moje ręce, gdyż jestem heteroseksualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
ja potrzebuje by mnie ktos przytulil:( che kochac i byc kochana i oczywiscie rozmawiac bo to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kobra
hahaha dobre, juz cie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze mojego kochanka
podejrzewam ze tylko dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×