Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfrustrowana

pytanie do facetów

Polecane posty

Gość sfrustrowana

dlaczego w wieku gimnazjalnym i licealnym jesteście tacy chamscy i beznadziejni? a jeśli tacy nie byliście/jesteście (bo zapewne większośc z Was jest o tym przekonana) to dlaczego tacy się staliście po pewnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
dlaczego faceci na początku znajomości są tacy mili i szarmanccy, a potem okazują się zwykłymi dupkami? może ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci
ogólnie są beznadziejni :o w kazdym wieku :o no, może jako małe dzieci są fajni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do chłopaczków
cyba:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
-->> dyżurne chamidło widzę, że twój nik jest nieprzypadkowy :o zresztą jasno się wyraziłam, że mam na myśli wiek gimnazjalny i licealny :o może twoje koleżanki ściągały przed tobą majtki w tym wieku... :o ale musiały być naprawdę zdesperowane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj siostro, bo desperacja to jest coś co przychodzi niepostrzeżenie :-) Sama nie zauważysz, kiedy Cię dopadnie. A tak na poważnie - faceci są różni; fajni, beznadziejni i średni. Najwyraźniej bezwiednie przyciągasz do siebie złamasów. proponuję zastanowić się nad sobą 🖐️ 👄 🌻 P. S. Uwielbiam seks z owcami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
błagam, tylko nie siostro :o zresztą nie wierzę, że wtym wieku sa jacyś normalni faceci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam w gimnazjum? :o Niestety ominęła mnie ta reforma szkolnictwa, więc wcześniej na pewno tak nie było! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
jestem licealistką i nie napisałam, że jestem dojrzała :o a faceci nigdy w tym wieku normalni nie byli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak chodziłam do podstawówki i liceum dziwiłam się głupocie i niedojrzałości chłopaków. Czasem byłam wręcz zszokowana:O Na szczęście był taki jeden wyjątek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
każdy wyjątek, który poznaje okazuje się nim nie być, albo nim byc przestaje :( ostatnio poznałam fajnego chłopaka, ale za niedługo też pewnie się okaże, że to dupek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
aroganccy, chamscy, niekulturalni, niesympatyczni, egoistyczni, mało inteligentni, zboczeni... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×