Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bojdka

jak nie nakladam mini i obcasow , mam szanse na faceta?

Polecane posty

Gość bojdka

bo mam wrazenie ze tylko dziewczyny jak laleczki maja szanse na milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka222
witaj w klubie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojdka
stanczyk gadasz bzdury.... znam wielu przecietnych, niskich facetow co wyrywaja laski po 180 bo sa pewni siebie i wygadani a dziewczyna szara myszka zostaje na uboczu zawsze , jak duzo gada to mysla ze jest nerwowa i nachalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
...kazdy facet ma szanse... a dlaczego nie zakladasz tych mini i obcasow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojdka
mam 178, szczupla..wszyscy gadaja ze jestem zgrabna ale mini nie naloze nigdy... moze sie wstydze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojdka
no wlasnie, brzydki i niski ale wygadany, majacy poczucie humoru, pewny siebie ma wieksze szanse niz przystojny nudziarz i ken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojdka
a lekarz postawil ci diagnoze czy przypuszczasz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
ale i tak mysle ze masz szanse bo nie kazdy facet leci na kobietki laleczki.. mozna super wygladac nie ubierajac tych szpilek i spodniczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację bojdka!!! chociaż nawet nie trzeba być szarą mychą, bo można być fajną dziewczyną ale bez mini, szpilek i też już nie mieć szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie mogę patrzeć na te hybrydy.Tona makijażu , krwista szminka i czekolada zamiast skóry hahaha Ale subtelny i delikatny makijaż jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk------> przestan wreszcie, rozwalasz każdy topik wynurzeniami o sobie i swojej urojonej chorobie. Czy Tobie się to nie nudzi? Czy musisz czymś tłumaczyć swoje przegrane życie - jak nie wzrostem to wyszukaną na necie jednostką chorobową? Może przejdź się do lekarza i lecz - nie na Aspergera tylko na urojenia:o Wybacz że się odzywam, ale gdzie wejdę czytam tylko Twoje bzdury i mam już serdecznie dosyć Twojego biadolenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×