Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szanująca się stara panna po30

sobotni wieczór w wykonaniu szanującej się starej panny

Polecane posty

Gość kikikikiki maupa
Pewnie stara panna chciała napisać "zawsze mają w nosie tą, która ich kocha". Nie bądźmy tacy drobiazgowi :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobiazgi zawazaja nieraz na istotnych decyzjach :-) apeluje - badzmy drobiazgowi ;-) a faceci nie sa tacy zli... sa fajni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to zakała ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanująca się stara panna po30
nie widzę różnicy, przecież to oczywiste, że ich, gdy piszę o sobie mam zaczynać do "ja" żeby było bardziej oczywiste, że chodzi o mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanująca się stara panna po30
są fajni gdy czujemy się kochane, gdy nie jesteśmy, czujemy się niedoceniane, itp itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanująca się stara panna po30
maupa, w kwestiach Ą Ę jest takie powiedzonko, pt. "bułkę przez bibułkę" ... zgadnijcie, co robi dziś szanująca się stara panna po 30? był "zły", ale życie miało inny smak... lepiej być samemu wszyscy mi mówią... ci wszyscy związani z kimś... to nie oni siedzą dziś sami, to nie oni nie mają przy sobie osoby, którą kochają, to nie oni piją dziś do... nie do lusterka, wcale nie, do lusterka wcale już nie zaglądam w soboty, choć wieczorem kiedyś całe godziny przed nim spędzałam... piję do komputera i gadam do rybek akwariowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntownik z wyboru
wiec pora wstac z krzesla rybkom dac jesc alkochol odstawic na lepsze okazje i zaczac wszystko od nowa zawsze jest szansa ze nastepny partner bedzie tym ostatnim w twoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
A po co ci maz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×