Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzka92

wymieńmy się kosmetykami, których już nie uwżywamy! PART III

Polecane posty

Kiedyś wiele dziewczyn przebywało na tych topikach, jednak wszystko umarło. A Wy? Na pewno macie jakieś kosmetyki, które Wam nie odpowiadają, źle dobrane kolorówki, kłócące się z Waszą osobowością zapachy! Myślę, że wymiana to dobry pomysł żeby jakoś odzyskać pieniądze no i oczywiście wypróbować jak najwięcej kosmetyków, na drodze poszukiwań ideału! Oczywiście zapraszam tylko osoby UCZCIWE, na forum Wizaż już prowadzą sprawę użytkowniczce, która zamiast obiecanych kosmetyków wciskała buble. Dlatego naciągacze mogą sobie darować zachodu na tym topiku, żeby uniknąć konsekwencji prawnych. Co myślicie o takim temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge sprzedac tanio prawie caly podklad true mATCH L\'oreala.Kolorek bardzo jasny C-1.Podklad ten po prostu bardzo mi nie przypasowal a uzywalm go moze 4-5 razy raptem wiec jest praktycznie caly.Kupiony w galerii a nie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betii1 : niestety nie dla mnie odcienie bardzo jasne :), ale myślę, że niedługo ktoś się znajdzie na ten podkład:) Ja może też na dobry początek zamieszczę swoją listę: 🌻Clearasil - Complete - matujący krem nawilżający (nieużywany) 🌻Avon - oatmeal hand cream - krem do rąk z owsem (nieużywany) 🌻Eris - Under Twenty - capuccino - puder antybakteryjny w kremie (zostało ok.70-75%) 🌻Nivea - Fresh - antyperspirant bez alkoholu (nieużywany) Lumene - Happy Reds - szminka w kolorze jasno-czerwonym (szukam ciemniejszej czerwieni, ale oczywiście wszystko rozpatrzę:) ) 🌻Antidral - zostało odrobinę więcej niż 2/3 🌻Avon - Clearskin - Balanced cleanser/mask - kremowy preparat oczyszczający z glinką - zostało ok. 95% Eris - Lirene - Nature Matte Foundation 7h - fluid matujący, odcień 14, karmel (nadaje się do średniej i ciemnej karncji, zostało ponad 90%) Jeżeli komuś przypadnie coś do gustu, czekam na oferty. Aha, szukam najbardziej: odlewki Cat deluxe kolorówki do ust, może coś ciemnego do oczu czegoś z Radicala pudrów w kamieniu/ sypkich matujących w odcieniach beżu, ew. ciemnego beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dodam jeszcze ze moge ten podklad ewentualnie bezplatnie wymienic na jakis inny-tez w jasnym odcieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadziejej ze faktycznie znjadzie sie ktos chetny bo tak jak juz napisalam podkladzik jest PRAKTYCZNIE CALUSIENKI a stoi bezuzytecznie i szkoda wyrzucic bo zaplacilam za niego 49 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu temacik szybko
przygasl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
ja moge odspzredfac rożne cienie do oczy, balsam holiday skin, odlac orginalne perfumy bo mam ich troche pytajcie mnie jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
ja chce chance chanel kto ma niech da znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
chanelke spzredalam jakkis misch tremu na allegro, mam alurki 2 i manie armaniego bo mi sie nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×