Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

głos

czy ktos jeszcze nie potrafi zasnac???

Polecane posty

Gość rozczarówka
ja uważam że właśnie nadużywasz tego słowa, gril od czasu do czasu to nie przyjaźń. Ja się na to zgodziłam, bo on móił wszystko by mnie tylko pocieszyć, starał się ubrać to w ładne słówko. Nie wierzż, że się przjaźnisz z eks, któryś z nich może ma jeszcze podteksty sesualne do Ciebie czy w twoja stronę, może któryś cię jeszcze darzy uczuciem. To nie są przyjaźnie, tylko zywkłe znajomości. Przyjaźń rodzi się długo i z przyjaciele się wcześniej nie sypiało bo to jedynie łączność dusz, no ale to moje zdanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOLERACJA uwazam ze to w porzadku... ale mam jedno ale .... raz kiedzs kochalam bardzo badzo mocno... prawue na zaboj i... to jest ten jedyny byly z ktorzm nie chcialabzm sie spotzkac na stopie przyjacielskiej zbyt czesto... czasem ok... ale mam nawroty wspomnien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarówka
All ja też uważam że to bardzo trudne, choć znam jego połówkę i tam moje serce na jego widok bije mocniej. Nazywam go przyjacielem, bo tak to określiliśmy, ale to nadużycie tego słowa nie do końca pasujące w te sytuacje. Ale kochająca kobieta wiele zniesie. A Ty się przyjaźnisz z jaką kobietą??? Mylisz że to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis nie ma prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą sie tylko sex i peniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
rozczarowka czesciowo z Toba sie zgadzam,ale z jedna z tych osob do dzis moge pogadac o wszystkim,bardziej niz z tamtymi dwoma, glos_moze po prostu nie bylam az tak zakochana,nie wyobrazam sobie teraz abym mogla byc z kims innym,a przedtem roznie bywalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
i nie znaczy to ze zdradzalam,po prostu jak cos sie konczylo to nie oszukiwalam tylko odchodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarówka
tak, ale nie wiesz co on czuje, czy dla niego to tez tylko przyjazn? Bo jednostrona przyjazn to juz nie taka prawdziwa przyjazn. Poza tym, jak z nim sypialas, to on zawsze juz bedzie cie pozadal na tyle by chociaz sie z toba przespac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarówka
jakaś pomarańczka się nudzi:( nieszczęśliwie zakochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka i niska oraz szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 pomarańczki sie nudzą
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijmy rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie ukrzc ze zawsze miedzy bylymi... isnieje mozliwosc podtekstow takich czy innych ale to nie regula.. wszystko zalezy od charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarówka -- ten człowiek z którym byłaś powinien czuć odpowiedzialność za Ciebie, nawet w sytuacji gdy zaczyna kochać kogoś innego, powinien pomóc Tobie w tej transformacji tej znajomości z miłości do przyjaźni , łatwo powiedzieć oczywiście, ale jeżeli ktoś ucieka rzucając tylko ładnie brzmiace hasła, to nie jest to odpowiedzialna sytuacja i jego aktualna połówka powinna czuć w tym momencie lekką obawę czy on nie ucieknie w przyszłości od jakiejkolwiek większej odpowiedzialności w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł idę po siekierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×