Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanon życia

kanony zasad i wartości, czy jeszcze istnieją ?

Polecane posty

Gość kanon życia

Panna idzie na imprę się pobawić i zabawić, czyli integracja , pije piwo i pali papierosy , poskacze przy muzie , celowo się tak ubrała aby kusić facetów swoim wyglądem , czyli spódniczka i jakiś TOP ma tylko na sobie, czy celowo zapomniała o bieliźnie i za chwilę kuperek pokazuje aby świat podziwiał jej wdzięki , z jakimś gostkiem dopiero poznanym wychodzi na zewnątrz i robi jemu lodzika ... On jest młody , dopiero dowód odebrał i przed pójściem na imprę już kilka browarów zaliczył dla poprawienia samopoczucia , przed imprą założył się z kumplami, że dzisiaj wyrwie jakąś laseczkę i ona musi jemu zrobić lodzika , teksty gostek ma dobre , więc na imprezie rozgląda się i już znalazł swoją ofiarę , jego kumple widzą , że jego znajoma trochę 'pasztetkę' przypomina ale czekają na finał , gostek poderwał pannę , postawił jej browara , za chwilę wychodzą na zewnątrz i chowają się w krzakach , ona robi jemu lodzika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien brokatowy
przedstawiasz tu chyba swoje zycie, ja w swoim srodowisku tego nie dostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie samymi imprezami
człowiek żyje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarówka
zgadzam sie z autorem, to co wyprawia teraz mlodziez to tragedia:). A cien, Ty moze nie dostrzegasz, bo moze nie masz juz 17 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópja
Istnieją, ale nie wśród nastolatków. Oczywiście są nieliczne wyjątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien brokatowy
nie mam nastu lat , ale ta młodziez nie bierze sie z ksiezyca. ma dom, i z domu wynosi wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak miałam 17 lat to o
dwudziestej musiałam być w domu!!! moje dziecko tez tak będzie miało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarówka
prosze Cie:O. Bo ja mam kolezanki, z domu bardzo ulozone, wzorowe uczennice i pomocne, poprsotu zlote dziewczyny i tez tak wyprawiaja. Nie chodzi o dom, w ogole o lansowanie seksu wszedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópja
Zresztą popatrzcie na te teledyski na vivie czy teksty piosenek... Jak te dzieci mają być przyzwoite?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak miałam 17 lat to o
raczej lansowanie zakłamania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak miałam 17 lat to o
oj ja miałam 17 lat nie aż tak dawno.... w każdym razie wtedy też była viva i mtv, były teledyski, zielone strony w "dziewczynie", bravo girl i w ogóle.... i jakos ani ja ani moje koleżanki, nie obciągałysmy przygodnym facetom w krzakach.... siostra mojego męża- obecnie nastolatka- też tego nie robi.... więc... nie zwalajci na media!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien brokatowy
dalej sie będę upierała, DOM, jest najważniejszy, jak w domu jest wszystko w porządku, to i nastolatek przejdzie przez te burze w miare spokojnie. Nikt mi nie powie, ze do szkoły normalni rodzice pozwolą chodzic corce wymalowanej, z odsłonita pupą i brzuchem. Proces wychowawczy to długi okres , jak kilulatek ma rodziców za nic , nie słucha i bije, rzadzi w domu, to trudno, zeby w wieku nastu lat nabrał dla nich szacunku i liczył sie z ich zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 złoty
przygodnym tylko nie obciągałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarówka
cień, rodzice nie pozwalają, ale ty chyba nie znasz realiów:(. Nie koniecznie w domu trzeba zrobić makijaż czy ściągnąć jedną bluzkę i zostawić o jedną za mało. Obracam się wśro 17 latek i troche wiem, uwierz mi. Rodzice się starają ze wszystkich sił. Ale to taki bunt. Jak będziesz matką się przekoasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak miałam 17 lat to o
9 zł jak miałam 17... jedyne co robiłam z "tych" rzeczy to się całowałam :D tak zgadzam się, proces wychowawczy to długotrwała spraw.... wartości dziecku wpaja się od urodzenia.... a nie nagle, jak zaczyna chodzić na imprezki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×