Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kropla Bez Kitu

poddaję się- mam problem

Polecane posty

Co należy zrobić przy pierwszym odpaleniu laptopa? xp zainstalowany,bo to nowy komputerek(a swoją drogą polecam- tylko dziś w Media) ale czy jest coś co należy wykonać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _LOL_
leśne mruczenie -Hahhahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
jak masz partycje ntfs to możesz to sobie darować ;) jak fat to należy zrobić choć to w zasadzie niewiele daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej potrzeby. warto natomiast sprawdzic, czy aby na pewno jest zainstalowany service pack 2 i jakis program antyvirusowy (nawet jak jest, to mozliwe ze np pelna wersja chodzi tylko przez 1-3 miesiace). w ogole popros kogos, kto sie zna na kompach, zeby Ci sensownie ten system poustawial, bo w MM wszystko robia na \"odpieprz sie\", a moze wiwle rzeczy usprawnic i przyspieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majacze
a nie masz instrukcji dołaczonej do tego laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake84
nie jest potrzebna żadna defragmentacja. Jeśli zainstalowany masz oryginalnie xp wiec dzialasz juz nie potrzeba nic robic :) Możesz od czasu do czas tylko oczyścić dysk ze śmieci :) i tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leśne mruczenie- dzieki...napewno zwrócę się do kogoś bardziej obeznanego niż ja, tylko teraz jestem zdana sama na siebie więc pytam na wszelki wypadek.jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake84
Jeśli chodzi o servis pack - nie do końca jest on Tobie potrzebny - ale jesli chesz uzyc to musisz na poczatku wszystko robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×