Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pomysłu na nicka

czas obalic ten niekorzystny dla Polek stereotyp!!!

Polecane posty

Gość nie mam pomysłu na nicka

Własnie takie puste laski jak mroowka i inne psuja opinie Polkom za granica. Bo wyjechała juz pewna grupa takich pan co zarabiaja na dupie lub poprostu nie chce sie im pracowac za granica i poszły na łatwizne znajdujac sobie sponsora lub kilku. Moze dlatego ze wyjechała spora grupa prymitywnych dziewczyn po zawodówce lub tylko z matura i chciałby zgrywac damy miec pieniadze drogie szmaty i kosmetyki ale pracowac sie im wcale nie chce a główny ich cel to złapac bogatego obcokrajowca i sexem odwdzieczac sie mu za drogie prezenty itp.Oczywiscie dziwką mozna zostac majac wyzsze wykształcenie ale duzo zalezy tu od charakteru danej osoby i moralnosci a raczej w przypadku tych dziewczyn jej braku. I teraz panuje juz stereotyp ze kazda polska kobieta jest puszczalska a to nie prawda. Są jeszcze poza PL tzw. dziewczyny z dobrymi zasadami. Ale te młode kurewki psuja opinie innym porzadnym dziewczyna i przez to faceci wrzucaja nas do jednego worka z napisem: polskie dziwki. Teraz juz niektóre z nas przebywajace za granica nie chca sie przyznawac ze sa Polkami bo odrazu jest dziwny usmieszek i facet zaczyna bajerowac zeby zaciagnac do łózka. Oczywiscie w Polsce i na całym swiecie kobiety wykonuja najstarszy zawod swiata ale ja poprzez to ze jestem z Polski nie chce byc z nimi utorzsamiana a juz powoli o Polkach mowi sie ze sa bardzo ładne ale tez bardzo łatwe. To juz koniec mojego wywodu i apel do nowo przybyłych lasek zwłaszcza do UK: DZIEWCZYNY NIE SZMACIC SIE BO Z PAMIECI SIE TAK ŁATWO NIE DA WYMAZAC TEJ WASZEJ "DZIAŁALNOSCI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysłu na nicka
załozyłam tez temat po przeczytaniu głupiego (jak chodzi o niektore wypowiedzi) topiku : panie do towarzystwa w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz i zdaj wpiera
ta "tylko mature" wspomozycielko biednych i zagubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalogowa kafeteriuszka
Mam w d... stereotypy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritt
poprostu od dawna panuje głupi stereotyp ze Polak za granica to : albo kurwa albo złodziej ! jednak jak wszedzie na swiecie sa wsrod nas tez normalni ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×