Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedna natalkaaa

Drukarka do ktorej sa najtansze tusze....??

Polecane posty

Gość gość
zawsze można kupować zamienniki tusze, ja tak robię w http://wpc-tusze.pl/ w Krakowie, drukowanie mnie drogo nie wynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę xeromania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak na razie ja też polecam canona, bo nie dość , że ich drukarki nie są takie drogie, to tusze można kupić też za niezłe ceny. Osobiście kupuje w sklepie tonery otwock chudzik, gdzie są niskie ceny, więc nie przepłacam jak większość w Rtv Euro AGD,czy tam media markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dobrej jakości tuszów i tonerów to bardzo gorąco polecam stronkę www.tusze.info . Ludzie którzy tam pracują naprawdę znają się na rzeczy i wiedzą co robią, więc nie trzeba się obawiać, że kupimy szajs. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HP CE285A szukaj na allegro ok. 9-10zł zamiennik na 2200kartek. Jedna z najtańszych i tak niewielkich rozmiarów drukarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośZBYSZEKć
ja mam tez canona mg 4200 na dwa kartrydze , kupuje do nich tusze i sam je regeneruje , wtedy tanio wychodzi . mam tez druga jak nowa drukarke biala hp 1510 do sprzedania , bardzo fajna , slicznie kopieje , bez roznicy 3w1 bardzo tanie sa do niej tusze - 7,67zl. komplet do kartrydzy . uzywalem ja tylko do wyczerpania sie tuszy , jest jak nowa , nigdzie nie zniszczona , polecam . w sklepie ona kosztuje ok. 268zl. a ja chce za nia tylko 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośZBYSZEKć
ja mam tez canona mg 4200 na dwa kartrydze , kupuje do nich tusze i sam je regeneruje , wtedy tanio wychodzi . mam tez druga jak nowa drukarke biala hp 1510 do sprzedania , bardzo fajna , slicznie kopieje , bez roznicy 3w1 bardzo tanie sa do niej tusze - 7,67zl. komplet do kartrydzy . uzywalem ja tylko do wyczerpania sie tuszy , jest jak nowa , nigdzie nie zniszczona , polecam . w sklepie ona kosztuje ok. 268zl. a ja chce za nia tylko 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośZBYSZEKć
ja mam tez canona mg 4200 na dwa kartrydze , kupuje do nich tusze i sam je regeneruje , wtedy tanio wychodzi . mam tez druga jak nowa drukarke biala hp 1510 do sprzedania , bardzo fajna , slicznie kopieje , bez roznicy 3w1 bardzo tanie sa do niej tusze - 7,67zl. komplet do kartrydzy . uzywalem ja tylko do wyczerpania sie tuszy , jest jak nowa , nigdzie nie zniszczona , polecam . w sklepie ona kosztuje ok. 268zl. a ja chce za nia tylko 200zl. chetnych do kupienia , prosze o kontakt mailowy , ktory podalem . moze sie dogadamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
Moim zdaniem teraz najtaniej jest z drukarkami z systemem ITS, gdzie tusz dolewa się samemu, a pojemnik kosztuje nie duże pieniądze, bo np. z Epson około 30zł. Teraz nawet są w promocji i możesz zyskać zapas tuszu na dwa lata i 3 lata gwarancję za zakup. Poczytaj o tym na: http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki , a więc koszt drukarki szybko się wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka42
Moim zdaniem to prawda, ten system ITS jest bardzo korzystny i funkcjonalny dla wielu z nas. Do druku w domu czy w biurze genialnie się sprawuje. Ja jeszcze widziałam na: http://www.epson.pl/msoffice , że jak się kupi model z tej listy to otrzymasz też subskrypcje MS Office Personal 365 całkiem za darmo. Okazja fajna można by było do 30,06,2016 zgarnąć trzy aż gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ; tak ja tez pochwalam Canona Pixma MG 42oo sa niezawodne bez awaryjne , ja ja posiadam , tusze do kartrydzy sa jeszcze duzo tansze jak po 8 zl . za kolar i to 250mil. bo po ok. 7.8o za kazdy 250mil. tusz.a nie 100 mil. za 8 zl. Ja mam do sprzedania inna drukarke tez bardzo ladnie drukuje , bezawaryjna biala HP 1510 deskejt jak nowa , moze ma jeszcze gwarancje , zadbana , bez zadnych zarysowan , cena za jej zakup z oplata kurierska byla ok. 268zl. Ja chce za nia tylko 1400 zl . plus dostawa kurierska pobraniowa - OKAZJA !!! Kontakt tel . 601708059- Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamówisz zamienniki do drukarki marki Lambda od www.czarnynabialym.pl to do każdej drukarki tusz nie wyjdzie Cię drogo. Te zamienniki są wydajne i starczają na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też slyszałam, że tusze do epsonów są dość tanie, ale też, że same drukarki nie powalają jakością. Osobiście polecam brothera albo HP - sprawdzone marki, nie zawiodły mnie jeszcze. I nie wiem czy jest sens brać zamienniki do epsonów, skoro oryginały są tanie. Warto jednak sprawdzić, czy zamienniki nie mają lepszego stosunku cena/jakość. Tak mam np z tuszami asarto i drukarką brother - drukuje mi się lepiej niż na oryginałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka58
Epson mam. Model l365 i jestem z niego zadowolona. Ogólnie rzecz biorąc fajne uzupełnianie po przez dolewanie. tanie drukowani, bo duża ilość kartek tanim kosztem a ładnego wydruku. Do tego ciągle mają jakieś promocje. Teraz mają ponownie http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki dłuższą gwarancję i zapas tuszu na wybrane modele ITS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekA31
Generalnie to większość tanich tuszy i tonerów można kupić z dobretonery.pl , niemal do każdego modelu drukarki. Do epsonów nie kupowałem, bo korzystam z Brothera, wcześniej z Canona i zawsze stamtąd kupowałem tanie materiały eksploatacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naivi
Czytałem, że najtańsza w eksploatacji w drukarkach do 500 zł jest OKI B411d. Ale z drukiej strony warto od razu porozglądać się po cenach zamienników. Najlepiej jakies dobrej firmy, jak asarto, która daje Ci gwarancję jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukanioo
wydaje mi się, że canon będzie najlepszą opcją. ja sam mam canona i praktycznie od początku uzywam zamienników. Wychodzi o wiele taniej jednak trzeba wybierac te lepsze jakościowo żeby nie zepsuły drukarki. Ja zamawiam na https://www.bestprint24.pl/ bez wątpienia sklep godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że na www.profibiuro.pl zdarzyło mi się trafić na kilka zamienników do drukarek, które przerosły jakością oryginalne materiały eksploatacyjne. Kilkunastu różnych producentów zamienników tuszy posiadają w ofercie, co jest znacznie lepsze od jednego producenta, jak ma to miejsce w innych, podobnych sklepach. Poza tym, jak zrobisz u nich wiele razy zakupy to wchodzisz na dość istotny poziom rabatów, że jeszcze bardziej opłaca się korzystanie z zamienników. Według mnie na oryginalne tonery nie warto stawiać, bo ich jakość nie jest wcale, aż taka rewelacyjna. Ja zacząłem drukować na zamiennikach. Zanim naprawdę dobry znalazłem to trochę czasu minęło, ale w ogólnym rozrachunku się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mniej więcej dwóch lat stosuję zamienniki do drukarek. Przyznam, że na jakość ani razu nie narzekałem. Gdzie kupuję? Od www.profibiuro.pl Jeżeli chodzi o bardziej szczegółowe zalety tego sklepu to przede wszystkim możesz bardzo szybko dobrać toner do drukarki zgodnie z posiadanym przez ciebie modelem urządzenia. Nie trzeba mieć wielkiej wiedzy technicznej, aby poradzić sobie z zakupem. Przyznam też, że mają sporo tych zamienników, nie tylko jedną markę, ale w tym momencie chyba kilkanaście, a oferta stale się rozszerza. Zaufałem im w sumie z prostego powodu, bo wyróżniają się 100% pozytywnymi opiniami, a to jest jednak jedna z najlepszych oznak jakości. Zawsze odpisywali mi też na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derstss
Od roku dobieram oryginalne tonery, głównie do drukarek HP od http://tonerytanio.pl. Dla mnie dobry sklep. Znam ich z Krakowa. Allegro 5/5, program rabatowy. Bardzo dużo punktów lojalnościowych dostajesz za zakupy, a później jeszcze taniej wychodzi. Mam małą firmę i u nich nawet występują negocjacje cenowe praktycznie na każdym poziomie współpracy. Z perspektywy małego właściciela firmy polecam, bo da się zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayna
Andrzej 10 października 2006 | 07:59 Dziś wysłałem do Canona poniższy email: W ubiegłym tygodniu kupiłem drukarkę Pixma 4200. Jest to ostatni dokonany przeze mnie zakup wyrobu Waszej marki. Wytłumaczę dlaczego: Posiadam nadal drukarkę BJC 4300.Jestem z niej bardzo zadowolony.Niestety używam tylko głowicy BC-20, gdyż BC-21e zaschła.Głowicą jest do kupienia już od 50 zł, a drukowania w moich warunkach dwa miesiące. Potrzebuję obecnie duku kolorowego. Mogłem wybrać jednorazówkę Lexmarka lub inną tanią (ok 100 zł) drukarkę. Na moje nieszczęście wybrałem PIXME 4200. Koszt zakupu ok. 320zł z kablem. Wydruki super. Ale tylko kilka sztuk. Koniec atramentu. I tu szok komplet atramentów to koszt ok 270zł. We wkładach chipy. Zamienników brak. Za te pieniądze kupię dwie drukarki i po wydrukowaniu kilku kartek po prostu wyrzucę. Bardzo proszę informujcie na swoich stronach, że ta drukarka jest do jednorazowego użytku, gdyż koszt wymiany wkładów atramentowych to 3/4 ceny nowej drukarki. Dla mnie jest to oszustwo z Waszej strony. Planowałem kupno innych przedmiotów z Waszej oferty (m.innymi drukrki laserowej), ale ja z Waszą fimą nie chcę mieć więcej do czynienia. Pixma idzie na Allegro, a kupię HP jak radzili mi wcześniej znajomi. Pozdrawiam Andrzej Myślę że wystarczy to jako komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikios
Ciężko stwierdzić, do której drukarki są najtańsze tusze bo to zależy od jakiego producenta jest tusz. Ja najtańsze i najlepsze jakie kupowałem to tusze jetworld, na http://dobretonery.pl/ są do kupienia od 10 do 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marix22
Też od dobretonery.pl kupuję, w sumie to wyłącznie tam, ale do canona, chodź tusze tej samej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahandir00
polecam wejść na http://dobretonery.pl/ i ogarnąć ceny. Sam znalazłem tu bardzo dobre jakościowo zamenniki i to nawet o polowe tansze od oryginalnych. Jakosc taka sama czyli ten sam efekt za polowe ceny polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garageinc
Asarto do chyba wszystkiego są tanie. Więc nie martw się, bierz prawie cokolwiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się rozglądałam żeby u siebie na miejscu kupić to ceny prawie jak oryginały ;/ W końcu trafiłam na electro.pl i tam mają fajne oferty. Zamawiam tam tusze już dłuższy czas i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez mozesz uzywac zamiennikow... w www.mmpartners.eu jest duży wybór zamienników i myślę, że jak nie będziesz wiedziała które wybrac to pewnie ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassius1
Poprzednicy bardzo dobrze Ci doradzają. Nie ma co kupować drukarki ze względu na najtańsze tusze skoro dostępnych jest tak wiele zamienników... z tego co widzę każdy ma swój sklep, a od siebie zachęcam do wchodzenia na DobreTonery.pl - super ceny, świetna jakość (2 lata tam kupuję i gra gitara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×