Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość jola_kwach
Zdecydowanie polecam takie materace www.youtube.com/perfectharmonyTV tutaj zdecydowanie powinniśmy brac pod uwage nasza higiene snu jak i nasza dbałośc o kregosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ostatni zrobiłam niespodziankę mężowi i kupiłam nowy materac ;). Trochę się obawiałam, ale okazało się, że niepotrzebnie. Wybór padł na Senactive Puzzle...absolutna rewelacja!!!! Materac bardzo wygodny i do tego możemy w każdej chwili zmienić twardość każdej z połówek materaca. Niedyskretnie przyznam się, że pierwsza noc na nowym materacu byłą bardzo, bardzo upojna :). Kupiłam na www.topmaterace24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAterac do spania na pewno nie może być za miękki bo wtedy nasz kręgosłup długo tego nie wytrzyma. Jeśli jest szansa - to warto przejść się do jakiegoś sklepu stacjonarnego, wypróbować kilka modeli i zamówić w internecie - na multizakupy.pl jest bardzo duży wybór więc tez i szansa znalezienia odpowiedniego - większa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtunia, ja osobiście też skłaniam się do tego, żeby po prostu przed podjęciem decyzji i kupnem przejść się do kilku sklepów i najlepiej na sobie wypróbować każdy z polecanych materacy - tak, żeby później nie było zaskoczenia ;) No a jeśli już dokona sie wyboru to wystarczy poszukać w internecie wybranego materaca i zamówić. Też bym zaglądnęła na multizakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnętrza
Jedno jest pewne - nie warto oszczędzać na materacu. Czasem można kupić bardzo stylowe łóżko za kilkaet złotych, ale dopiero materac sprawia, że poznamy komfort spania. A przeciez 1/3 życia spedzamy śpiąc! Zawsze doradzamy zakupić dobry materac, odpowiedniej dla masy ciała i predyspozycji, twardości. Szczerze mówiąc - najlepiej iść do sklepu i wypróbować ;) ---------------- Urządzamy i dekorujemy wnętrza, www.balinska-wnetrza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący
i jak ? reklama się sprzedaje... :P...powodzenia koledzy, ale z tego co widzę to sam marketing tą stronkę odwiedza...;) & bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydnee
kto kupuje materace przez internet? jak to słysze to mnie krew zalewa. Kupiłam materac w sklepie na Kleszczowej w Warszawie. Dowiedziałam się tyle o materacach od pana sprzedającego, że studiowanie godzinami internetu okazało się bezsensu - straciłam tylko masę czasu na idiotyczne porady osób mających blade pojęcie o temacie, które wyczytały coś tam na stronach speców od marketingu danych producentów. A dopiero w sklepie otrzymałam prawdziwe życiowe porady. polecam wszystkim ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_jot
Nie zgadzam się z opinią powyżej. Ja kupiłam materac w sklepie internetowym producenta materacy www.sklep-materace.com.pl i otrzymałam rzetelną i fachową poradę. Wiedziałam mniej więcej czego chciałam, czyli kupić materac dobrej jakości, na którym ja i mąż należycie się wyśpimy i po odpowiedzi na wiele konkretnych pytań ze strony osoby mnie obsługującej dokonałam wyboru. Tak więc kupiłam materac przez internet i jestem zadowolona. jak widać można. Trzeba tylko, jak mi się zdaje, wiedzieć choć trochę czego się chce i umieć rozmawiać i przekazać swoje oczekiwania innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna6556
Mam w sypialni łózko 180x200 z dwoma materacami kieszeniowymi. Jest to duże łózko jak dla małżeństwa. Polecam do tego zestawu dwie kołdry. Fajne są na www.lozka-hotelowe.pl i www.hotelowe.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka332
Ale zalinkowany ten post, nawet nie wiedziałam że istnieje tylu produentów materacy!! Chociaż od zawsze był to dla mnie trudny wybór, bo kompletnie się na tym nie znam. W prezencie ślubnym zażyczyliśmy sobie dobry materac, śpimy teraz na materacu SENSUAL firmy Matador, wszystko jest bardzo ok, jest wygodny i elastyczny, wygląda na trwały, choć mamy go dopiero lekko ponad rok. Ale mogę polecić z własnego doświadczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek000
Tak, materace firmy matador to jest to, jestem mega zadowolony z zakupu i zachwycony z wygody i relaksu jaki mi zapewnia spanie na materacu tej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullyyy
Jeśli kieszeniowe, to tylko firmy matador- technologia multipocket i mamy wygodę i dobrą jakość za przestępną cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosny leszek
wszystkim aktywnym w nocy mogę polecić nowość od matadora, model PLAY- nie tylko wygodny podczas snu!:) zastanawiało mnie, jak materac może być dostosowany nie tylko do snu, ale można, jest nie tylko odpowiednio twardy ale też elastyczny i wygląda na trwały...po tygdoniu użytkowania jestem z moją małżonką zachwycony tym zakupem, to byla dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka78
tyle opinii ze nie wiadomo co wybrać :) pooglądam wszystkie propozycje materacy i porównam je sobie bo planuje zakup materaca, od razu powiem ze szukam najwyszej jakosci, poniewaz kupilam w hipermarkecie materac i po 1,5 roku był bardzo mocno zużyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosny leszek
Jeżeli szukasz wysokiej jakości to jeszcze raz zaproponuję ci materace matador, mają naprawdę wysokiej technologii rozwiązania w swoich materacach i tak duży wybór, że każdy znajdzie pod swoje predyspozycje coś właściwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspana
Ja zdecydowanie polecam materac wodny! Mało znane w Polsce, bardzo popularne na zachodzie. Bardzo wygodny, higieniczny, podgrzewany a do tego sprzedają je w zestawach z fajnymi ramami (osobno też). Zanim zostałam szczęśliwą posiadaczką łóżka wodnego wstawałam co rano z bólem pleców. Teraz już zapomniałam co to znaczy!!! Szczerze polecam!! Ja kupiłam swoje od tego producenta: http://allegro.pl/lozko-wodne-lozka-do-nowoczesnych-wnetrz-design-i2049932255.html, ma najniższe ceny i niemiecką jakość ( wszystkie elementy są MADE IN GERMANY) a nie jakieś chiny. Ma też stronę www.lozkawodne24.eu. WYSPANA ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusunia
Polecam materace matador Pl, naprawdę dobrej jakości materac. Osobiście zakupiłam tam materac dla dziecka i do sypialni. Moje dziecko śpi na nim jak anioł i ja też nie narzekam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klerykas
Ja też mam materace od matadora i wszytko ok. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina187
Dla mnie matador też wygrywa pojedynek materacowy. Śpię na takim od dwóch lat i jeszcze ani razu nie obudziłam się nie wyspana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka42
Ja kupiłem materac w materacematador.pl. Cena jest naprawdę niska w porównaniu do jakości. Zakup uważam za udany. Podobno ma dwa razy więcej sprężyn niż klasyczny materac. Co prawda nie liczyłam ale czuje się rewelacyjnie po nocy spędzonej na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×