Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość gośće
Też mam Family Medicare i jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welleczka2
A ja na przykład nie zgadzam się tutaj z podaną opinią na temat materaców sprężynowych. Sama mam taki od roku i nie zauważyłam,ze coś miało się z nim stać. Rozumiem - jeśli ktoś kup najtańszy produkt z wyprzedaży to na pewno może mieć problem z jakością jednak gdy zainwestujemy w coś porządnego to nie ma się o co bać. Sama zamawiałam materac w Black Red White: http://www.brw.com.pl/materace/ - tutaj można sobie przejrzeć ich wybór.Dobra firma, dbają o klienta.Sam materac bardzo wygodny, ani razu nie żałowałam, że się na niego zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Masz rację, tylko materac sprężynowy o jakim mówisz/piszesz kosztuje już prawie 1500, w tej cenie można kupić bardzo dobry piankowy lub przyzwoity lateksowy o dłuższej gwarancji, łatwiejszy w logistyce, antyalergiczny i cichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając to forum skusiłam sie na materac ze sklepu materace-viscotherapy.pl głównie patrząc podmęża który ma biodro do wymiany a choruje na cukrzyce i strasznie go bolało na spręzynie ... ja jeszcze przyzwczajam sie do zapadania/dopasowywania w piankę jest ok ,ale mąz poprsru odżył super dziękuje za polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czytałam o materacach visco. Ma ktoś? Jaka jest wasza opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćppq
są ok - ważne żeby warstwa visco miała solidne podparcie, które dobrze utrzymuje ciężar ciala uzytkownika - np. tak jak w materacu ThermoMagic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam bardzo dobry materac w mildisie wykonany z lateksu. ma dwie strony: jesienno-zimowa i wiosenno-letnia. materac jest elastyczny punktowo, czyli ugina sie tylko w tych miejscach, na ktore jest nacisk. jest bardzo wygodny i czuje roznice jak wstaje rano :) http://mildis.pl/pl/materace-do-spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvelynHart
Materac sprężynowy to tylko Hypnos. Jest tańszy od Hastensa, ale to najwyższa światowa jakość. www.hypnosbeds.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z mężem mamy materac lateksowy firmy Hevea dla osób o różnej wadze i jak dobrze pamiętam to nazywa się AMORE :) Super! Godny polecenia! Wygodny. Ugniata się tak jak kształt naszego ciała. Ma cudowną poszewkę. zakupy przez internet robię od ok 8 lat i mimo duże jwarotści materaca, zdecydowałam się też na zakup internetowy materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
amore, nazwa fajnie pasuje do sypialni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam w wątku, że ktoś już polecał sklep Materace dla Ciebie. Ja kupiłam tam materac MULTIPOCKET z lateksem.... długo wybieraliśmy z mężem, ale przekonała nas atrakcyjna cena i wysoka jakość materace... Teraz w sumei jestem z niego zadowolona. Choć moi znajomi, kupili materac firmy Hilding i gdybym miała wybierać jeszcze raz, to bym dobra musiała to przeanalizować. Zniżkę na mój materac znalazłam na stronie z rabatami.. - http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/materace-dla-ciebie - może komuś się przyda? A powiedźcie mi czy kupował ktoś materac dla dziecka? Bo szukam teraz materaca do pokoju dla syna. Bo rośnie jak na drożdżach... pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuu
materace dla ciebie to chyba laris z Kępna czy cos takiego, mają swój sklep sleeptime ale jak zadzwoniłam do nich o dziecięce to polecali hevea, bo to w sumie najwiekszy producent dziecięcych, ja mam disney i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Świetnie opisaną ofertę materacy mają w www.materacetanie.pl . Najpierw poczytaj sobie, jaki materac najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom (u nich znajdziesz dowolny rodzaj). Później pogadaj ze sprzedawcą. Zaoferuje ci kilkadziesiąt dni na testowanie. Ogólnie też konkurencyjne ceny. Dobry materac wyrwiesz u nich za niecałe 250 zł już ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
tak, masz rację za 250 pln to można jedynie coś wyrwać - najlepiej cegłę ze ściany, bo sensowne materace to się zaczynają 450-500 za pojedynczy a 800 za podwójny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materac powodue dużą różnicę w komforcie snu. Na materacu który miałam nie wysypiałam się, wstawałam odrętwiała, a odkąd mam materac od art medic viscotherapy śpię jak zabita. Firma warta polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w innych sklepach ale mnie urzekła obsługa w salonie Amadu.pl na Strzegomskiej we Wrocławiu. Rzeczowo, profesjonalnie, nie najdrożej a jeszcze rabat udało się wywalczyć :D Polecam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu rewelacyjny materac Premium od Materace Visco. Jest idealny - sam możesz regulować jego twardość. I jest w bardzo korzystnej cenie. Mój kręgosłup w końcu porządnie wypoczywa w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
warto zainwestować w materac, który ma dwie twardości i do tego jeszczestrony zima-lato, ale takie prawdziwe a nie różniące sięprocentem zawartości owczej wełny ;-) MATERAC HEVEA FITNESS THERMOMAGIC - ja mam z www.imaterac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam materac piankowy albo materac kokosowy i na to jakaś dobra nakładka na materac, zwiększająca komfort użytkowania. Widziałem fajne materace np na stronie http://materacnawymiar.pl i tam można sobie podobno zaprojektować własny materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0010
ja mam łóżko i stelaż hevea prestige, polecam, troche inny temat ale łóżko i materac rzecz nierozłączna oczko. Sporo o doborze materaca można się dowiedzieć na www.hevea.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ofertę materace-viscotherapy.pl. Ja mam od nich De luxa i jestem zachwycona - w końcu się wysypiam, nie czuję bólu po męczących nocach, jak wcześniej. Poza tym mają świetne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z pianki z pamięcią od Art Medic. Zupełnie nowa jakość snu, nie niszczy się, wygodny, antyalergiczny. Dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Gronkiewicz
Polecam materace firmy HEVEA niedaleko Lichenia. Mają świetne materace medyczne Visco z pamięcią. Mój maż kupił dla nas taki materac i powiem szczerze śpi się rewelacyjnie. Poza tym jakość bez zarzutu. Cieszy bo to polska solida firma. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.imaterac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×