Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość espresso1
ja mam łóżko i stelaż hevea prestige, polecam, troche inny temat ale łóżko i materac rzecz nierozłączna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś szuka dobrych materacy do spania, to ja osobiście polecam materace-visco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam sklep materace-visco.pl tam na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materace termoelastyczne są naprawdę wygodne, a najlepsze to art-medic viscotherapy. Korzystam z takiego i bardzo dobrze sypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help1
Weź się "gościu" ogarnij, sprawdziłem ten sklep, nasprzedawali tego na citeam, a potem ludzie dzwonili ze zwrotami i narzekaniem. Zresztą marka handlowa bez historii, zrobiona tylko po to zeby na zakupach grupowych sprzedawać. Całe forum jest - poszukaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam zajrzeć na stronę matresslove.com tam znajdziecie materace dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Maria
Osobiście polecam materac z termoelastycznej pianki. Zawsze miałam problemy z kręgosłupem, szłam spać z bólem i budziłam się z bólem, a to przecież nie o to chodzi. Poszperałam, popytałam, polecono mi materace Foam Royal no to kupiłam i dziękuję tym wszystkim, którzy radzili, bo teraz kładę się z bólem, a wstaję bez niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip26
Dobre materace, polskie! znaleźć można na stronce www.mattresslove.com. Są z termoelastycznej pianki, która świetnie wpływa na kręgosłup, a dodatkowo dostaje się na niego 10 lat gwarancji i certyfikat Oeko Tex. Cała moja rodzina i znajomi zaopatrzyli się w tym sklepie w materace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka11
to się Koło robi zagłębiem materaców : MkFam, Hevea, FaMROYAL, ciekawe, czy jeden właściciel i 3 różne brendy. To by wiele wyjaśniało. Do materaca hevea akurat zastrzeżeń nie mam, reszty nie oceniam bo nie użytkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wybieram materace od matresslove.com jak dla mnie to dobra firma z materacami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go1
ja polecam sklep z małopolski www.krainamateracy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka_1985
Ja materace wybieram ze sklepu materace-viscero.pl są wygodne i często w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który jest lepszy lateksowy czy piankowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość110
jeśli piankowy to wysokoelastyczny lub z tzw zimniej pianki - warto dopytać sprzedawcę, jeśli lateksowy to z kolei trzeba pamiętać o dobrym stelażu. Ja polecam lateksowe np tutaj www.krainamateracy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o materacach z Ikei? Coś są warte? Koleżanka polecała mi też sembella, ale nie kojarzę tej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
ikea to tak jakby kupowac no name - ;) jest kilka firm pewniaków sembella, hilding, hevea materace, janpol... w necie znajdziesz o nich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie, szukam info o tych markach, sembella mi się podoba, janpol też wydaje się ok. Trzeba się przejść do sklepu i zobaczyć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0
w wielu sklepach jest taki tercet HEVEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA mam akurat Sembelle, dokładnie Geltex, bardzo komfortowy, wygodny, na prawdę dobry materac to postawa dobrego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materac Sembelle kupiłam w sklepie Kler, najpierw przetestowałam, nie ma co kupować przez internet bez wcześniejszego wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę, że ta marka jest polecana, oglądałam w sklepie nawet wypróbowałam i chyba się zdecyduję na piankowy, wyglądał na dobrze zrobiony i cena też przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrz
fakt - w sklepie mozna się więcej dowiedzieć, ja kupiłam materac Hevea comfort chyba royal w salonie w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że nie da się odpowiedzieć na tak zadane pytanie, bo każdy ma inne preferencje. Zależy, czy lubisz spać na miękkim czy na twardym itd. Niektórzy wolą zdecydowanie pianki, inni im nie ufają. Najlepiej wybrać się do salonu i trochę potestować. Wtedy - przynajmniej wstępnie - będzie sz wiedzieć, czego szukasz. A jeśli nie masz czasu, zadzwonić i poprosić o radę. Doświadczony sprzedawca na pewno kilka opcji Ci zaproponuje. http://materacowydoradca.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam materac firmy Sembella, dokładnie mam model Geltex, jest baaaardzo wygodny, idealny, nie żałuje zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość165
wiem, wczoraj go kupiłaś, już czytałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Ja polecam Hevea Comfort Royal, wygodny, niedrogi i jeszcze Wyrób Medyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatros133
Ja mam piankowy materac art medic viscotherapy. Jest wygodny i warty polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
zapraszamy do salonu z materacami w Olsztynie www.hevea.olsztyn.pl - można sobie poleżeć i dopasować materac do upodobań, mamy nawet książki do czytania, wybudzamy dopiero po godzinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dwa lata temu zmieniłem mieszkania i kupiłem nowe łóżko do sypialni, do tego materac 160x200. Nie pamiętam nazwy materaca (jestem w stanie to sprawdzić, jeśli kogoś będzie to interesować), ale dałem za niego jakieś 1500 zł. Wydaje mi się że to nie ten, który wybrałem w sklepie, Podczas sprawdzania materaca (sklep Agata meble) miałem upatrzony materac. Ten, który otrzymałem zgodnie z zamówieniem, był dużo twardszy niż miał być. Niby wszystko pasowało. Do dziś sobie to tłumaczyłem, że dlatego że jest nowy musi trochę uleżeć , by być trochę miększy. minęły dwa lata i dalej śpi się cholernie niewygodnie. Nie ma nocy, żeby plecy nie bolały. Dla porównania powiem, ze wcześniej miałem materac z Jysk (Gold dream coś tam za 1000 zł 90x200, 7 stref komfortu). Już po kilku nocach wstawałem jak nowonarodzony. Żałuję, ze nie kupiłem do sypialni właśnie tego materaca z Jysk. NIE POLECAM MATERACU Z JANPOLA. Minęły zaledwie dwa lata a materac wydaje się być wadliwy, jakieś dziwne załamania sprężyn. Nie wiem czy jest gwarancja czy nie ale dodam jeszcze że na pokrowcu pozostają odbite ślady ze stelaża, których nie da się wyprać. dziwne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Sprzedaję materace i łózka od kilku lat i niemal codziennie spotykam się z ludźmi, którzy dali sie namowić na materac sprężynowy a juz po roku - dwóch tego żałują. Niestety jakość materiałów stosowanych w materacach, łózkach, meblach ale takżę tekstyliach domowych jest coraz podlejsza. Sprężyny kiedyś mocne i robione na lata są teraz cienkie jak wlos i najzwyczaniej nie wytrzymują obciążeń jakie są w łózkach - zwłaszcza podwójnych. Zwykle polecam klientom piankę, - te materace są zwykle dwustronne i lżejsze same w sobie co zwiększa ich żywotność a nawet w wypadku jakiegos problemu to logistyka wymiany pianki na nową lub tylko wierzchniej warstwy jesli nie jest doklejona - nie sprawia kłopotów i nie jest kosztowna. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×