Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NapaValley

Grechuty juz nie ma. Smutno ale taki jest Korowod

Polecane posty

Ah. Grechuty juz nie ma. Smutno jakos bo go lubilem ale taki jest ten \"Korowod\" Nastepne lacze z moja przeszloscia w Polsce znika. Cieplo pozdrawiam, NapaV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez mowie, ze muzyke Grechuty kocham od lat. I tak On jest wielki. Ale co to ma wspolnego ze mna? Czyzby atak moherowych patroli dotarl takze tutaj? Za chwile sie okaze, ze jestem lze-emigrantem i agentem... Smutne, smutne .... co sie teraz porobilo... NapaV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie mohery? karmisz się polską rzeczywistoscią /będąc poza/ przez pryzmat rozkrzyczanych mediów! aby mieć z nią styczność nalezy tu być dałam Ci do zrozumienia, ze łącze dla Ciebie to to, ze operujesz polskim jezykiem i zaglądasz na polskie forum- kumasz? siedzisz sobie w obcym foteliku, na obcej ziemi i robisz rozprawki mając wykrzywione i jakże wygodne w ocenie spojrzenie \"jakaż ta Polska beznadziejna, jak tam sie kotłuje i jak duzo moherów! jak dobrze, ze mnie tam nie ma\"! a moze cos zrobisz dla swojej Polski? Grechuta był ponad tym i chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty podnosząca masz chyba
jakieś kompleksy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam w necie z wieloma Polakami na obczyźnie będacymi juz jakis czas poza krajem nie identyfikują się tylko OCENIAJA i to jest wkurzające nasi wielcy sa dla nich łącznikiem??!!!! jakie to smutne i zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko jestem od \"oceniania\". Jestem daleko ale ojczyzna jest mi droga z wielu wzgeldow. Zainwestowalem tam tez ostatnio sporo grosza... Moja odpowiedz byla na \"a Ty jestes maly\" .. doprawdy nie wiem skad i po co tyle agresji . i tylko ja sobie skojarzylem z obecna sytuacja (znam ja dobrze i to nie tylko z ...mediow) Za skojarzenie przepraszam.. \"Peace on Earth\" Znalazlem Grechute na MP3 i lza sie zakrecila Pozdrawiam, NapaV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze trafiles na niemila rozmowczynie. Wiem co masz na mysli i rozumiem Cie ,ja tez go bardzo lubie sluchac .Czesto wracam do jego piosenek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, Dzieki za mile slowa. Tak jego piosenki sa taki uniwersalne i doskonale opieraja sie uplywowi czasu. \"Dni ktorych nie znamy\" przepelnione jest jakas bliska mi nostalgia. Bycie bardzo daleko na codzien pomaga w nadaniu znaczenia slowom. Cieplo pozdrawiam, NapaV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×