Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ultraona

********owłosieni czy nieowłosieni************??????????????

Polecane posty

Gość a ja znam
kolesia (moj sadiad konkretnie) co naprawde wygląda jak goryl!! nie dość, że caly czarny i porosniety to jeszcze do tego chyba ze 150 kilo wazy!!a chłopak 22 lata ma. i wiecie co? jest tak przewspanialym człowiekiem i ma taki dobry charakter, że nikomu to nie zawadza !! ma tylu znajomych i wiara go kocha bo jest swietny i drugiego takiego ze swiecą szukac!! a jaką ma laske!! niejeden by dał sie za taka panne (a'la andżelina żoli) pociąc!! i kto by pomyslał.. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się tam golimy? To prostsze niż u Was (wiem bo mam porównanie) a pomarszczona skóra nawet w tym pomaga... Dużo zależy od budowy. Faktycznie jeśli facet jest tam ostro obwisły:o to może być lipa. Pewnie dlatego niektórzy tego nie robią. Wy macie tyle fałdek a maszynki są dla nich za szerokie. Podziwiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam prosto ogolic sobie jajuszka;] pierwszy raz zajeło mi to 20 minut bo sie bałem zaciąc :D teraz 5 minut i gotowe a wiszace \"wory\" wcale nie sa trudniejsze do golenia drogie panie :) s[róbujcie kiedys ogolic swoich panów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaorst na twarzy może być, na torsie - też lubię ale bez przesady, małpiszątka niezbyt mi się podobają;) najgorzej jak facet ma na plecach - nie ejst to estetyczne, ale co ma biedny zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo wolę gdy facet ma ogolone jajka, jest to poprostu bardzo praktyczne, mozna sie nim dokładniej zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma do 23 roku zycia myslała ze na jajkach nie ma włosów:D a dziwne bo tarmosiła mnie za nie i powinna wtedy wyczuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinecha
ja tam wole gladkich facetow - klata i plecy bez klaczkow a reszta jakos ujdzie. jak widze takiego owlosionego goryla to mnie odrzuca normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre babki lubią takich czarnych hehe :D a ja kiedyś też na siłę goliłam temu swojemu te pięć włosków na krzyż, które ma na klacie hihihi:):):):):) włosy z nosa ? UUUUUU .. jak on tego niecierpiał!!! przymusowe wyrywanie hehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niektórzy to
nawet w uszach mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantomas
co wy k..... wiecie o owłosieniu?! :) kiedys to były fajne standardy co do estetyki Polecam www.retroandvintage.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka21
hehee.... urody sobie nikt nie wybiera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×