Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ultraona

********owłosieni czy nieowłosieni************??????????????

Polecane posty

co myślicie o bardzo owłosionych facetach? czy bardziej pociągaja Was ci \"nadzy\" panowie bez mocnego zarostu na twarzy i włosków na klacie i brzuchu a newet plecach ? a może podniecaja Was takie mięciutkie misie?? jakie są Wasze opinie i zdania na ten temat?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość putin
nie chce mi sie wysilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajączek skaczący
zasada tzw. złotego środka hihihi czyli pół na pół ;) no bo co to za facet bez boskiego twardego zarostu... :) no ale już taki busz na pleckach to chyba niefajne hihihi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia gustu
:D :D ja osobiscie wole takich bez jednego klaczka, takich glaciutkich jak pupcia malucha :D !!! mmmmmniaaaaaaaaaaaam!! a moja mamcia np. mowi ze to niemeskie i obrzydliwe i jaraja ja tylko takie goryle czarne hehehehe (czyt, moj tato) ;) pozdrooooooooooooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaa
no piszcie piszcie coś dobry temecik haha ja tam sobie gole pod pachami serio serio powaga bo klaczyska + pot = awaria buehehe pisaaaaaac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaa zen on
no piszcie piszcie coś dobry temecik haha ja tam sobie gole pod pachami serio serio powaga bo klaczyska + pot = awaria buehehe pisaaaaaac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12małp
czas małp nadszedł , kochaj swoja małpe , bo i ona ciebie kochać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mezus to tam se goli tylko pod pachami w lato,a jajek to se nie goli bo mowi ze to strasznie pozniej swedzi jak odrastaja wlosy...lol i qrde nie moge go zmusic,tylko raz mi sie udalo...a tak to musze zrec te jego klaczki przy oralu...ale jakos idzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi bambo
:):):):):) dawać małpiatka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! up up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość putin
brina >>>poruszyla nas twoja wypowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brina hihi !! to tak samo było u mnie z moim ex!! :D on tez tylko paszki latem :):) a dwa razy mi sie udało go na jajka namówic to latał i sie drapał hehehe buźka 👄 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...chyba musze go golnac na spiocha...bo ode mnie to wymaga zebym se golila chociaz nie musi bo sama to chetnie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam swędzi......za 1 razem kłóje potem juz nie czuc a zreszta zeby nie kłóło to sie goli co 3 dni albo 4 i jest gładko i ładnie jak u mnie;] a pach, pachów, paszek nie bede se golił bo to juz zniewiescienie :|Klaty tez nie ogole bo to powód do dumy a na plecach nie mam nic:classic_cool: zajebisty jestem co nie;)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no tacy ciemni panowie to wiadomo, że lasek mają hehe mnie zawsze drażni taki twardy zarost. oj ... biedne potem moje usta po pocałunkach z takim `ostrym` delikwentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpkiiiiii
OWLOSIENI SA THE BEST 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kiedys lubialam gole i gladkie cialka(nie przecze...teraz tez)i takie tez mial moj maz no ale pozniej zaczela mu jakas trawka na klacie rosnac i przymusowo musialam zmienic upodobania:D ale spoko jest,daje rade...lol... nienawidze jak facet ma czarne wlochy na plecach,taki gaszcz...bllleeee.owsze moze miec kilka gdzie niegdzie ale nie takie czarne futro jak co niektorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Tacy "nadzy" to chyba geje albo cioty Facet powinien golić pachy i moszne. a podbrzusze przycinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie apropos tej moszny... to jak wy faceci se tam golicie...przeciez to chyba zajebiscie trudna sprawa...jak mozna se golic taka pofaldowana i zwisajaca skore...naciagacie se to czy co...?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) ile ludzi tyle gustów :) ale fajnie podyskutowac hehe :):):) no ja akurat mam faceta - goryla!! busz ma totalnie wszedzie!!! nie wspomnę o pleckach :O poprostu dżungla !! ale powoli sie przyzwyczajam ;) bo tez zawsze gustowalam w tych naturalnie , / podkreslam naturalnie/ gładziutkich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Delikatnie Albo jak to jest zazwyczaj wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jak facet jest obrośniety a do tego gruby?? :O ja takiego kocham ❤️ a inni sie z niego śmieją :( przykre to... a jest taki temacik \'seks z grubasem\' zaraz tam zajrze chyba sobie. a tak w ogole to ja tez gustowalam w tych niezarosnietych a tu BUM i mam zwierzaka :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na tym topiku \'seks z grubasem\' niektórzy ludzie sa bez serca jednak. wynika z tego , że gruba kobieta lub gruby mężczyzna to juz do nieczego prawa nie ma tylko sie powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam jestem szczupla i tez juz prawa do niczego (czytaj do nikogo...lol) nie mam... tylko mezus mi pozostal...z koperkiem na klacie... ale jest git:D wiecej nie trza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×