Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

czy ma ktos moze kołysanki z Muzyki Bobasa i tego typu muzyczke na mp3 ?

Polecane posty

ja mam tylko kołysanki więc jakbyś miała coś więcej to też poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) to super pomysł:-) ja też bardzo prosze o wysłanie:-) daria.d2@wp.pl dziękuję i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę wdzięczna jak mi tez ktoraś z was to prześle dla mojej Zuzi. oto adres: zuzka715@wp.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek wrocila mi wiadomosc bo zostal przekroczony limit wielkosci. podziele i wysle jeszcze raz. Dziewczyny, które maja maile pod nickami- mam prosbe- napiszcie je na kafe- przy swojej malej ( niestety nie sypia w dzień) nie mam za duzo czasu by wchodzic w każde nicki. ;) Po poludniu wyslę wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja poproszę
Dziekuje!!!!!!!!1 ruszcz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poprosze
kmierzwa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu
ja tez moglabym dostac? baaaaaaardzo prosze,najladniej jak potrafie... viorika79@wp.pl w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rda2
jak można to i ja poproszę z góry dziękuję rda2@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu 74 jak to nie sypia w dzien ? przeciez jest malutka bo to data w stopce to data urodzin tak ??? ja tez mam troche muzyki z bobasa i przesle Ci to co mam a piosenki z 5 płyty kołysanki to : dokładnie nazywa sie to usypianki bobasa 1. Wolny jak ptak 5.20 min Free as a bird 2. Nie spiesz się 3.48 min Take your time 3. Nie ma jak w domu 3.33 min Safe at home 4. Melodyjka bobasa 3.50 Baby\'s melody 5. Kochanym Rodzicom 4.05 min Baby\'s love for parents 6. Odpoczywam 5.07 min Toddler\'s rest 7. Już prawie śpię 4.10 min Almost asleep 8. Usypianka 3.33 min Sleepy melody 9. Dla małego i większego 4.18 min Toddler and baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już podaję swój mail.... Sylwia.sk@onet.eu Dopiero teraz bo świętowałam urodziny. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakalia
Kochane, a mogę ja? Bardzo proszę o wszelkie piosenki dla 3-latki, kołysanki, itp. Dziewczynka, ktorej chcę to dac nie mieszka w Polsce, zostawiła będąc niedawno u dziadków wszystkie płytki..bardzo płacze za ukochanymi piosenkami. Proszę o przesłanie piosneczek na adres: chinablue@o2.pl Gorące dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×